Annmari Lindquist
Särö
Annmari Birgitta Lindquist bor i en villa på Särö. Hon bor tillsammans med Balder Hansson. Hennes födelsedag är den 11 januari. Villan är värderad till ca 9 680 000 kr. Villan har 349 potentiella köpare.
Mer information
Är du Annmari Birgitta Lindquist
Om Annmari Lindquist på Sidovägen 12
Annmari fyller år om cirka 8 månader
Annmaris födelsedag är den 11 januari. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Annmari:
Födelsedag om 250 dagar (11 januari)
Nationaldagen om 31 dagar (6 juni)
Ge Annmari någonting fint
Annmari bor tillsammans med Balder Hansson
I villan på Sidovägen 12 bor även Balder Hansson.
Balder Hansson firar sin födelsedag den 8 maj. Skicka en gåva till Balder Hansson!
Mer information om Annmaris bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Annmaris tidigare adresser
Tidigare adresser för Annmari Lindquist saknas.Fordonsinnehav för Annmari
Enligt Biluppgifter.se äger Annmari inget fordon. Men det finns 2 fordon registrerat på adressen.
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Annmaris lön och inkomster
Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Annmari tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster hon har.
Vill du veta vad Annmari tjänar?
Annmari har uppnått pensionsålder
Vill du veta om Annmari fortfarande jobbar? Sök efter Annmari Lindquist på LinkedIn.
7 lediga jobb i Hallands län
Om Annmaris bostad på Sidovägen 12
En villa på 182 m2
Annmari bor i en villa på 182 m2 (ej inräknat biytor såsom garage, källarutrymmen etc.), vilket är större än de flesta av grannhusen i området. Husets byggår är 1964.
- Äger du bostaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo!
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!
Publicerade uppgifter tillhandahålls av Valueguard Index Sweden AB, som i sin tur får sina uppgifter från Lantmäteriet. Kontakta Lantmäteriet för att rätta eventuellt felaktiga uppgifter.
Tomt på ca 1517 kvadratmeter
Tomten, SKÖRVALLA 1:151, är större än andra tomter i området.
Se karta med tomtgränser och hur solen rör sig över fastigheten SKÖRVALLA 1:151 vid olika klockslag och årstider.
Kolla om någon byggt för nära tomtgränsen.
Tomt/Fastighetsrapport med taxeringsuppgifter, detaljplans- och lagfartsinfo, översiktskarta, tomtkarta mm.
Villans värde är ca 9 680 000 och har 349 potentiella köpare.
Om villan skulle säljas idag så uppskattar Hitta i samarbete med Real AI försäljningspriset till ca 9 680 000 kr eller 53 186 kr/m² (uppskattningen baseras på villans adress, storlek, eventuell avgift och vad andra fick när de sålde sina bostäder i området). Boneo uppskattar att bostaden har 349 potentiella köpare som just nu går på bostadsvisningar hos mäklarbolag i samma område och för liknande typ av bostad. Vill du veta hur attraktiv din bostad är på marknaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo - svar på 2 minuter!
- Äger du bostaden? Snart kommer du via inloggat läge på Hitta kunna värdera din bostad gratis.
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!

349 potentiella
köpare
Bolån på Särö - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (mar 2025) för ett bolån med 3 månaders bunden ränta: 3.16%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.21% (mar 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 3 mån bunden ränta på 3.16% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 791 317 kronor och den första avbetalningen är 4 300 kronor.
Boendemiljön kring Sidovägen 12
Sidovägen 12 ligger på Kungsbacka
I området kring Sidovägen 12 bor många i villor och flerbostadshus som för det mesta är byggda på 1960- och 1970-talet.
I postnumret 429 41 har glada grannar vunnit totalt 1 426 679 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Drönarfoton över Släp
En drönare har flugit över Släp och tagit drönarbilder med 360° helikopterperspektiv. Se bilder över Släp eller kolla om ditt hus finns med.
Drönarkartan – se fler foton från ovan.
Bostadsmarknaden i området
Se fler objekt till salu i Särö
Människorna i kvarteret runt Sidovägen 12
Äldre med goda inkomster utan barn eller med äldre barn i villa i eftertraktade närförorter kring storstäderna
Vanliga intressen är segling, teater, konst, värdepapper och värdepappersaffärer, golf, utförsåkning, arbeta i trädgården, näringsliv och samhällsekonomi, energisparande och ungdomskultur.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Sidovägen 12
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I området är medelinkomsten högre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Hög medelålder i området
Medelåldern i området är 51 år, vilket är högre än medelåldern i Kungsbackas kommun (49 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är sambos med barn, 50-64, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (37%) är högre än i resten av kommunen.
Moderaterna är ovanligt starka i området
I valdistriktet röstar man borgerligt. Moderaterna får 100% fler röster än riksgenomsnittet. Moderaterna är största parti med 39.7% av rösterna.
Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.

I närheten av Sidovägen 12
Förskola & Skola i området
876 meter från adressen ligger Bukärrsäng Förskola.