Birgitta Andersson
Furulund
Lisbeth Birgitta Andersson bor i Furulund med telefonnummer 046-71 02 XX. Hon bor tillsammans med Michael Andersson. Hennes födelsedag är den 31 oktober och hon har namnsdag den 7 oktober.
- Telefonnummer
046-71 02 XXVisa numret
Adress | Folkbokföringen
Mångatan 2D244 62 Furulund
Mer information
Är du Lisbeth Birgitta Andersson
Om Birgitta Andersson på Mångatan 2D
Birgitta fyller år om 8 dagar
Birgittas födelsedag är den 31 oktober. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Birgitta:
Födelsedag om 8 dagar (31 oktober)
Namnsdag om 348 dagar (7 oktober)
Halloween om 8 dagar (31 oktober)
Ge Birgitta någonting fint
Om namnet Birgitta Andersson
I vår databas finns det 139179 personer med namnet Birgitta och 184370 personer med efternamnet Andersson.
Statistiken uppdateras löpande och bygger på offentliga register.
Birgitta bor tillsammans med Michael Andersson
På Mångatan 2D bor även Michael Andersson.
Michael Andersson firar sin 37-årsdag den 20 januari. Skicka en gåva till Michael Andersson!
Mer information om Birgittas bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Birgittas tidigare adresser
Fordonsinnehav för Birgitta
Enligt Biluppgifter.se äger Birgitta 1 fordon, det senaste köptes 2017-01-05.
Se fordonsinformation och värdering i bilregistret
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Birgittas lön och inkomster
Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Birgitta tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster hon har.
Vill du veta vad Birgitta tjänar?
Spara och placera för Birgitta
Att planera för framtiden är avgörande. Om Birgitta börjar spara 1000 kr i månaden redan idag, kan det ge henne upp till 4 000 kr extra i månaden i pension när hon går i pension vid 67 års ålder. Se hur mycket pension du har idag!
Använd kalkylatorn nedan för att få en uppskattning av hur mycket extra pension du kan få genom ett eget sparande. Beräkningarna presenteras av pensionera.se och baseras på en årlig avkastning på 7% samt en pensionsålder på 67 år.
Vill du veta var Birgitta jobbar?
Sök efter Birgitta Anderssons profil på LinkedIn.
Om Birgittas bostad på Mångatan 2D
Upptäck bostadens värde
- Äger du bostaden? Följ bostadens värde med Hemnet värdeindikation. Det är helt gratis, och du kan dessutom följa prisutvecklingen i ditt område.
Solläget på Mångatan 2 d
Hur mycket sol får bostaden? I vår tomtrapport hittar du en solkarta som visar solens rörelser över Mångatan 2 d – timme för timme. Det kan vara värdefullt vid exempelvis flytt, renovering eller planering av uteplats
Bolån i Furulund - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (jul 2025) för ett bolån med 3 månaders bunden ränta: 2.89%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 2.93% (jul 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 3 mån bunden ränta på 2.89% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 723 704 kronor och den första avbetalningen är 4 075 kronor.
Människorna i kvarteret runt Mångatan 2D
Kolla nya grannar nära Mångatan 2D
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.