KlädbutikerFörsäljning av finkläderiHolmsund
5 omdömen
Googlar ni på Rickard Olsson och Rive Juridiska Byrå så hittar ni en smutsig person som ni sitter i fängelse. Han har i hämdsyfte satsat 500000:- för att smutskasta det här företaget och maken till ägaren (en journalist) negativa kommentarer med "ej levererad vara" och liknande är ingenting annat än förtal.
Kicki och Zanna är otroligt trevliga och tillmötesgående. Fick hjälp med råd kring mitt bröllop samt korrigering av min kostym. Jag rekommenderar verkligen Sisters in Law!
Jätte bra upplevelse. Kristina är mycket trevlig och otrolig kompetent. Jag hade först svårt att fatta beslut ang mina bröllopskläder,, men hon hjälpte mig så att vi hittade det som precis är ”jag”. Hon sydde upp en tyllkjol i en härlig champagnerfärg i min önskad längd, ändrade en body som jag hade köpt tidigare och sydde en underplagg för under bodyn. Kommunikationen var så smidig och allt blev färdig i tid, precis som vi kom överens. Kan varmt rekommendera Studio Sisters in Law. Bilden nedan har Kristina tagit vid sista provning.
Jag fick ingen vara trots att jag betalat.
Leverans efter bröllopet, min dotter var knäckt.
Ladda upp bilder
(Maximal storlek: 20MB)
2 102 tkr
446 tkr
21.2%
Ja
Ja
2
Org.nr.
559123-1849
Juridiskt namn
Ellen Marie Bridal AB
Moms nummer
SE559123184901
VD
Ellen Kristina Grahn
Registreringsdatum
2017-08-31
Bolagsform
Aktiebolag
SNI-bransch