Bolagsdata i samarbete med Dun & Bradstreet
Med verifierad affärsdata fattar du smartare beslut. Ta reda på hur.
Ändamålet med bolagets verksamhet är att bedriva tjänster, vård och diagnostik inom skönhet, hälso- och sjukvård, friskvård samt handel med vård och skönhetsartiklar. Konsultation, utbildning och konferensverksamhet, intyg, forskning, produktutveckling inom hälso- och sjukvård bedrivas. Äga och förvalta värdepapper, fast och lös egendom samt idka annan därmed förenlig verksamhet. Studioproduktion och studioverksamhet, komposition, utbildning samt konsult- verksamhet inom skivproduktion och studioverksamhet samt konsert, livesammanhang och därmed förenlig verksamhet. Handel med instrument och studioartiklar.
| 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* | |
|---|---|---|---|
| Omsättning (tkr) | 2 645 | 3 082 | 2 663 |
| Rörelseresultat, EBIT (tkr) | -306 | 623 | 397 |
| Resultat efter finansnetto (tkr) | -309 | 622 | 395 |
| Årets resultat (tkr) | -309 | 490 | 396 |
| Summa tillgångar (tkr) | 1 455 | 2 128 | 1 954 |
| Antal anställda | 2 | 2 | 2 |
Undvik osäkra affärer – ta reda på företagets kreditvärdighet innan du går vidare. Bara 3 % av Sveriges aktiebolag har högsta kreditvärdighet.
Få tillgång till detaljerade kreditupplysningar som visar betalningsförmåga, riskklass, betalningshistorik och mycket mer. Perfekt för dig som:
Vad du får reda på:
Ta en kreditupplysning på detta företag
Prova Dun & Bradstreets kreditupplysningar gratis i 30 dagar| 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* | |
|---|---|---|---|
| Omsättning (tkr) | 2 645 | 3 082 | 2 663 |
| Rörelseresultat, EBIT (tkr) | -306 | 623 | 397 |
| Resultat efter finansnetto (tkr) | -309 | 622 | 395 |
| Årets resultat (tkr) | -309 | 490 | 396 |
| TILLGÅNGAR | 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* |
|---|---|---|---|
| Anläggningstillgångar (tkr) | 798 | 1 209 | 1 073 |
| Omsättningstillgångar (tkr) | 657 | 919 | 881 |
| Tillgångar (tkr) | 1 455 | 2 128 | 1 954 |
| SKULDER, EGET KAPITAL OCH AVSÄTTNINGAR | 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* |
|---|---|---|---|
| Eget kapital (tkr) | 954 | 1 713 | 1 423 |
| Obeskattade reserver (tkr) | |||
| Avsättningar (tkr) | |||
| Långfristiga skulder (tkr) | |||
| Kortfristiga skulder (tkr) | 501 | 416 | 531 |
| Skulder och eget kapital (tkr) | 1 455 | 2 128 | 1 954 |
| 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* | |
|---|---|---|---|
| Löner till styrelse & VD (tkr) | |||
| Varav tantiem till styrelse & VD (tkr) | |||
| Löner till övriga anställda (tkr) | |||
| Varav resultatlön till övriga anställda (tkr) | |||
| Sociala kostnader (tkr) | |||
| Utdelning till aktieägare (tkr) | 200 |
| 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* | |
|---|---|---|---|
| Antal anställda | 2 | 2 | 2 |
| Omsättning per anställd (tkr) | 1 323 | 1 541 | 1 332 |
| Personalkostnader per anställd (tkr) | |||
| Vinstmarginal | -11.6% | 20.2% | 14.9% |
| Soliditet | 65.6% | 80.5% | 72.8% |
| Kassalikviditet | 131.1% | 197.6% | 142.2% |
Ändamålet med bolagets verksamhet är att bedriva tjänster, vård och diagnostik inom skönhet, hälso- och sjukvård, friskvård samt handel med vård och skönhetsartiklar. Konsultation, utbildning och konferensverksamhet, intyg, forskning, produktutveckling inom hälso- och sjukvård bedrivas. Äga och förvalta värdepapper, fast och lös egendom samt idka annan därmed förenlig verksamhet. Studioproduktion och studioverksamhet, komposition, utbildning samt konsult- verksamhet inom skivproduktion och studioverksamhet samt konsert, livesammanhang och därmed förenlig verksamhet. Handel med instrument och studioartiklar.