Goran Andrijanic
46 årStrövelstorp
Är du verkligen du? I snitt har 33% av svenskarna fått sina uppgifter läckta på nätet i år
I samarbete med SkimSafe erbjuder hitta.se ett tryggt skydd mot bedrägerier på nätet.
Goran Andrijanic bor i Strövelstorp. Han bor tillsammans med bland annat Marinka Andrijanic. Hans födelsedag är den 9 augusti.
Mer information
Är du Goran Andrijanic
Ändra information och svara på omdömen
Om Goran Andrijanic på Ametistvägen 4B
Goran fyller 47 år om cirka 6 veckor
Gorans födelsedag är den 9 augusti. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Goran:
Födelsedag om 45 dagar (9 augusti)
Halloween om 128 dagar (31 oktober)
Ge Goran någonting fint
Goran bor tillsammans med Marinka Andrijanic
På Ametistvägen 4B bor även Marinka Andrijanic, Lorena Andrijanic, Ivona Radin och Kristian Andrijanic.
Marinka Andrijanic firar sin 49-årsdag den 1 juli. Skicka en gåva till Marinka Andrijanic!
Lorena Andrijanic firar sin 22-årsdag den 2 december. Skicka en gåva till Lorena Andrijanic!
Ivona Radin firar sin 21-årsdag den 16 december. Skicka en gåva till Ivona Radin!
Kristian Andrijanic firar sin 20-årsdag den 7 november. Skicka en gåva till Kristian Andrijanic!
Mer information om Gorans bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Gorans tidigare adresser
Fordonsinnehav för Goran
Enligt Biluppgifter.se äger Goran 2 fordon, det senaste köptes 2023-10-30.
Se fordonsinformation och värdering i bilregistret
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Gorans lön och inkomster
46-åringar i Ängelholm tjänar 1 000 kr mer än genomsnittet i Sverige. Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Goran tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster han har.
Vill du veta vad Goran tjänar?
Ängelholm vs. Sverige
Spara och placera för Goran
Det är alltid viktigt att tänka på framtiden. Om Goran börjar månadsspara 1000 kr per månad idag så kommer han få en extra pension på 4 000 kr i månaden om han går in i pension vid 68 års ålder, detta enligt pensionera.se.
Pension i Ängelholm
46-åringar i Ängelholm har en pension i snitt:
Använd räknesnurran nedanför för att få en uppskattning på vad du kan få i extra pension. Uträkningarna presenteras av pensionera.se. Den årliga avkastningen i exemplet är 7% och att du går i pension vid 68 års ålder.
Gorans jobb & styrelseuppdrag
Goran sitter i en bolagsstyrelse.
Hbg Eurotermica AB, omsättning 2 489 tkr, vinst 122 tkr
Se om Goran finns på LinkedIn.
Om Gorans bostad på Ametistvägen 4B
Bolån i Strövelstorp - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (apr 2025) för ett bolån med 2 års bunden ränta: 3.14%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.19% (apr 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 2 år bunden ränta på 3.14% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 786 308 kronor och den första avbetalningen är 4 283 kronor.
Boendemiljön kring Ametistvägen 4B
Ametistvägen 4 ligger i Ängelholm
I området kring Ametistvägen 4 bor många i villor och flerbostadshus som för det mesta är byggda på 1960- och 1980-talet.
I postnumret 262 70 har glada grannar vunnit totalt 1 118 113 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Drönarfoton över området
En drönare har flugit över området och tagit drönarbilder med 360° helikopterperspektiv. Se bilder över området eller kolla om ditt hus finns med.
Drönarkartan – se fler foton från ovan.
Bostadsmarknaden i området
Se fler objekt till salu i Strövelstorp
Människorna i kvarteret runt Ametistvägen 4B
Medelinkomsttagarfamiljer i villaområden utanför små- och medelstora städer
Vanliga intressen är motorcyklar, meka med bilar, motorsport, arbeta i trädgården, trav och galopp, energisparande, sportfiska, snickra/måla och bygga, rida och bild-/ljudanläggningar.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Ametistvägen 4B
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I området är medelinkomsten lägre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Hög medelålder i området
Medelåldern i området är 55 år, vilket är högre än medelåldern i Ängelholms kommun (50 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är singelhushåll och sambor, 65+, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (17%) är lägre än i resten av kommunen.
Sverigedemokraterna är ovanligt starka i området
I valdistriktet röstar man borgerligt. Sverigedemokraterna får 87% fler röster än riksgenomsnittet. Sverigedemokraterna är största parti med 32.8% av rösterna.
Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.

I närheten av Ametistvägen 4B
Förskola & Skola i området
539 meter från adressen ligger Förskolan Torlarp.