Gullevi Mattsson
Motala
Gullevi Ingegerd Viktoria Mattsson bor i en lägenhet i Motala. Hennes födelsedag är den 9 maj. Lägenheten har 401 potentiella köpare.
Adress | Folkbokföringen
Lägenhetsnummer 1103
Mer information
Är du Gullevi Ingegerd Viktoria Mattsson
Om Gullevi Mattsson på Floragatan 1F
Gullevi fyller år om cirka 11 månader
Gullevis födelsedag är den 9 maj. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Gullevi:
Födelsedag om 363 dagar (9 maj)
Nationaldagen om 26 dagar (6 juni)
Ge Gullevi någonting fint
Gullevi bor själv i hushållet
Gullevi bor ensam i lägenheten på 56kvm. Det finns inga fler
personer skrivna på adressen som är äldre än 18 år.
Mer information om Gullevis bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Gullevis tidigare adresser
Hon har även bott på Västerlånggatan 33 i Kristinehamn.
Fordonsinnehav för Gullevi
Enligt Biluppgifter.se äger Gullevi inget fordon.
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Gullevis lön och inkomster
Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Gullevi tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster hon har.
Vill du veta vad Gullevi tjänar?
Gullevi har uppnått pensionsålder
Vill du veta om Gullevi fortfarande jobbar? Sök efter Gullevi Mattsson på LinkedIn.
4 lediga jobb i Motala
Om Gullevis bostad på Floragatan 1F
En lägenhet på 56 m2
Gullevi bor i en lägenhet med två rum på 56 m2. Den är mindre än de flesta av grannarnas lägenheter i fastigheten. Fastighetens byggår är 1997.
- Äger du bostaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo!
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!
Publicerade uppgifter tillhandahålls av Valueguard Index Sweden AB, som i sin tur får sina uppgifter från Lantmäteriet. Kontakta Lantmäteriet för att rätta eventuellt felaktiga uppgifter.
Lägenheten ligger på första våningen
Första våningen, 3:e dörren fr. vänster (Lgh 1103).
Bolån i Motala - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (mar 2025) för ett bolån med 3 månaders bunden ränta: 3.16%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.21% (mar 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 3 mån bunden ränta på 3.16% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 791 317 kronor och den första avbetalningen är 4 300 kronor.
Boendemiljön kring Floragatan 1F
Floragatan 1 ligger i Motala
I området kring Floragatan 1 bor många i flerbostadshus och villor som för det mesta är byggda på 1920- och 1990-talet.
I postnumret 591 35 har glada grannar vunnit totalt 3 882 099 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Restauranger
Lockas man av restaurangbesök finns Subway och Gustus ölbod i närheten.
Drönarfoton över Motala
En drönare har flugit över Motala och tagit drönarbilder med 360° helikopterperspektiv. Se bilder över Motala eller kolla om ditt hus finns med.
Drönarkartan – se fler foton från ovan.
Bostadsmarknaden i området
Se fler objekt till salu i Östermalm
Människorna i kvarteret runt Floragatan 1F
Pensionerade singlar med medelinkomster i små- och medelstora städer
Vanliga intressen är antikviteter, trav och galopp, motorcyklar, motorsport, snickra/måla och bygga, krukväxter, arbeta i trädgården, pyssla, bakning och kungligheter.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Floragatan 1F
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I området är medelinkomsten lägre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Låg medelålder i området
Medelåldern i området är 39 år, vilket är lägre än medelåldern i Motalas kommun (50 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är gifta par utan barn, 50-64, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (62%) är högre än i resten av kommunen.
Moderaterna är ovanligt starka i området
I valdistriktet röstar man borgerligt. Moderaterna får 18% fler röster än riksgenomsnittet. Socialdemokraterna är största parti med 29.9% av rösterna.
Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.

I närheten av Floragatan 1F
Förskola & Skola i området
547 meter från adressen ligger Krubbans Förskola.