Ingemar Selberg
Stockholm
Postadress
Folkungagatan 132C116 74 Stockholm
Mer information
Är du Per Ingvar Ingemar Selberg
Om Ingemar Selberg på Folkungagatan 132C
Ingemar fyller år om cirka 10 månader
Ingemars födelsedag är den 16 juli. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Ingemar:
Födelsedag om 326 dagar (16 juli)
Namnsdag om 282 dagar (3 juni)
Halloween om 68 dagar (31 oktober)
Överraska Ingemar med blommor
Euroflorist
Gratis ChokladSöt Iris279 kr
Gratis ChokladVisa dina färger279 kr
Gratis ChokladFörförisk Pastell289 kr
Gratis ChokladFestlig sommar289 kr
Gratis ChokladSöt pastell289 kr
Gratis ChokladFlörtig överraskning289 kr
Tjusig rosa289 kr
Gratis ChokladLjuvlig Harmoni289 kr
Gratis ChokladLjuva pasteller299 kr
Gratis ChokladVåga vara färgstark299 kr
Gratis ChokladSommarglöd299 kr
Gratis ChokladRosa elegans319 kr 
Om namnet Ingemar Selberg
I vår databas finns det 44085 personer med namnet Ingemar och 512 personer med efternamnet Selberg.
Statistiken uppdateras löpande och bygger på offentliga register.

31 319 svenskar som heter Ingemar finns i läckor på Darknet.
Finns du där?
Ingemar bor själv i hushållet
Mer information om Ingemars bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Ingemars tidigare adresser
Tidigare adresser för Ingemar Selberg saknas.Fordonsinnehav för Ingemar
Enligt Biluppgifter.se äger Ingemar 1 fordon, det senaste köptes 2014-04-28.
Se fordonsinformation och värdering i bilregistret
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Ingemars lön och inkomster
Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Ingemar tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster han har.
Vill du veta vad Ingemar tjänar?
Spara och placera för Ingemar
Att planera för framtiden är avgörande. Om Ingemar börjar spara 1000 kr i månaden redan idag, kan det ge honom upp till 4 000 kr extra i månaden i pension när han går i pension vid 68 års ålder. Se hur mycket pension du har idag!
Använd kalkylatorn nedan för att få en uppskattning av hur mycket extra pension du kan få genom ett eget sparande. Beräkningarna presenteras av pensionera.se och baseras på en årlig avkastning på 7% samt en pensionsålder på 67 år.
Vill du veta var Ingemar jobbar?
Sök efter Ingemar Selbergs profil på LinkedIn.
Händelser och brott i området
Presenterat avI området kring Folkungagatan 132C har det skett följande polisära ingripande och händelser de senaste 6 månaderna. Datan hämtas från polisens öppna databas och visar ärenden som skett i Stockholm.
Ovan information presenteras av hitta.se i samarbete med Verisure.
I ditt hem finns allt du vill skydda. När inbrott skett nära dig är trygghet viktigare än någonsin.
Verisure erbjuder helhetslösningar för att säkra ditt hem.
Med ett hemlarm från Verisure sänks risken för inbrott.
Lämna ditt nummer – vi visar hur.Inkomna ärenden i området
Människorna i kvarteret runt Folkungagatan 132C
Kolla nya grannar nära Folkungagatan 132C
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
