Rekommenderar varmt! Är jätte nöjd!! 🙂
Vi hade väldigt bra erfarenhet av Micael och hans team när de byggde vårt kök. Seriösa, effektiva och bra kommunikation.
Micke och hans handplockade hjälphantverkare fixade smidigt ett komplett toppenkök till oss. Vi hade också en bra dialog under hela arbetet. Supernöjda. STORT TACK. Ola och Anette
Vi gav JBKR helhetsansvar med vårt nya kök. Vi är helt nöjda med utfört arbete. De underleverantörer, för el, vvs och målning som JBKR använde, var alla trevliga och förtroendeingivande. Arbetet utfördes under utlovad tid. Fakturan var väl specificerad och inga delar hade underskattats i förhand. Dvs det fanns inga negativa överraskningar i slutfakturan. Jag rekommenderar Micael Lindgren och JBKR. /Niclas J.
Hej Micael, Vill börja med att tacka dig och JBKR för ett jätte fint och väl utfört arbete. Jag är så himla nöjd med resultatet. Bra jobbat! Stort till dig Micke & alla medhjälpare du har kallat in för detta uppdrag. Tack till er Micke som gjorde ett grymt bra jobb med allt från rivning till uppsättning av köket, era snabba åtgärder på problem som uppstod längs vägen. Proffsigt jobb och vilken förändring!! Vart så fint! Tack till elektrikern som bl.a ordnade nya fina spottar & dimmer, coolt. Tack till plattsättarens fina resultat & lösningen med korta utbuktande väggen, som fick raka väggar, så snyggt! Tack till Kallhälls Rot & VVS System för det snabba inhoppet, skönt att få igång allt. Bra jobbat! Tack till målaren från Pingeres Måleri för snabba arbetet, vart så vitt & fräscht i väggar & tak. Så otroligt nöjd och tacksam för allt! Proffsig personal, toppen kommunikation rakt igenom, skickligt utförande, höll alltid tiden och alltid med ett trevligt bemötande. Ni är utan tvekan det självklara valet om renoveringsbehov skulle inträffa igen!
Vi fick ett Epoqkök monterat på ett mycket noggrannt och professionellt sätt. Våra kontakter skedde på ett enkelt och trevligt sätt. Några smärre fel rättades till utan extra kostnad. Vi fick också hjälp med att utföra andra renoveringar med hjälp av samma duktiga gäng med bygg, målning rör och el
Nytt kök som dom fixade på utsatt tid.Väldigt trevliga och en bra dialog mellan oss. Fick några luckor som var fel mått på av Epoqekök men dom kom tillbaka och löste problemet utan extra kostnad för mig! Kan verkligen rekommendera firman.
Mycket noggranna och professionella. Ett bra jobb. Rekommenderar gärna hela gänget.
Vi kan varmt rekommendera JBK som vi anlitat för vårt nya kök. Effektiva, proffsiga och mycket bra att ha att göra med.
JBK har renoverat mitt kök och jag är jättenöjd! De var lösningsinriktade och flexibla!👍 Katarina H G