Kerstin Molander
Alnö
Kerstin Elisabeth Molander bor i en villa på Alnö. Hon bor tillsammans med Christer Molander. Hennes födelsedag är den 4 november och hon har namnsdag den 24 juli. Villan är värderad till ca 2 160 000 kr. Villan har 81 potentiella köpare.
Mer information
Är du Kerstin Elisabeth Molander
Om Kerstin Molander på Krokviksvägen 33
Kerstin fyller år om cirka 5 månader
Kerstins födelsedag är den 4 november. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Kerstin:
Födelsedag om 179 dagar (4 november)
Namnsdag om 75 dagar (24 juli)
Nationaldagen om 28 dagar (6 juni)
Ge Kerstin någonting fint
Kerstin bor tillsammans med Christer Molander
I villan på Krokviksvägen 33 bor även Christer Molander.
Mer information om Kerstins bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Kerstins tidigare adresser
Tidigare adresser för Kerstin Molander saknas.Fordonsinnehav för Kerstin
Enligt Biluppgifter.se äger Kerstin inget fordon. Men det finns 2 fordon registrerat på adressen.
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Kerstins lön och inkomster
Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Kerstin tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster hon har.
Vill du veta vad Kerstin tjänar?
Kerstin har uppnått pensionsålder
Vill du veta om Kerstin fortfarande jobbar? Sök efter Kerstin Molander på LinkedIn.
9 lediga jobb i Västernorrlands län
Om Kerstins bostad på Krokviksvägen 33
En villa på 59 m2
Kerstin bor i en villa på 59 m2 (ej inräknat biytor såsom garage, källarutrymmen etc.), vilket är mindre än de flesta av grannhusen i området. Husets byggår är 1988.
- Äger du bostaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo!
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!
Publicerade uppgifter tillhandahålls av Valueguard Index Sweden AB, som i sin tur får sina uppgifter från Lantmäteriet. Kontakta Lantmäteriet för att rätta eventuellt felaktiga uppgifter.
Tomt på ca 1396 kvadratmeter
Tomten, GÖSTA 1:97, är ungefär lika stor som andra tomter i området.
Se karta med tomtgränser och hur solen rör sig över fastigheten GÖSTA 1:97 vid olika klockslag och årstider.
Kolla om någon byggt för nära tomtgränsen.
Tomt/Fastighetsrapport med taxeringsuppgifter, detaljplans- och lagfartsinfo, översiktskarta, tomtkarta mm.
Villans värde är ca 2 160 000 och har 81 potentiella köpare.
Om villan skulle säljas idag så uppskattar Hitta i samarbete med Real AI försäljningspriset till ca 2 160 000 kr eller 36 610 kr/m² (uppskattningen baseras på villans adress, storlek, eventuell avgift och vad andra fick när de sålde sina bostäder i området). Boneo uppskattar att bostaden har 81 potentiella köpare som just nu går på bostadsvisningar hos mäklarbolag i samma område och för liknande typ av bostad. Vill du veta hur attraktiv din bostad är på marknaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo - svar på 2 minuter!
- Äger du bostaden? Snart kommer du via inloggat läge på Hitta kunna värdera din bostad gratis.
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!

81 potentiella
köpare
Bolån på Alnö - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (mar 2025) för ett bolån med 3 månaders bunden ränta: 3.16%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.21% (mar 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 3 mån bunden ränta på 3.16% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 791 317 kronor och den första avbetalningen är 4 300 kronor.
Boendemiljön kring Krokviksvägen 33
Krokviksvägen 33 ligger på Sundsvall
I området kring Krokviksvägen 33 bor många i villor som för det mesta är byggda på 1980- och 1990-talet.
I postnumret 865 92 har glada grannar vunnit totalt 2 636 387 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Restauranger
Lockas man av restaurangbesök finns Restaurang Hamnstugan i närheten.
Drönarfoton över Alnö
En drönare har flugit över Alnö och tagit drönarbilder med 360° helikopterperspektiv. Se bilder över Alnö eller kolla om ditt hus finns med.
Drönarkartan – se fler foton från ovan.
Bostadsmarknaden i området
Se fler objekt till salu i Krokviken (Alnö)
Människorna i kvarteret runt Krokviksvägen 33
Äldre och pensionerade medelinkomsttagarpar utan barn i villa utanför småstäder
Vanliga intressen är krukväxter, lösa korsord eller sudoku, arbeta i trädgården, jakt, antikviteter, trav och galopp, energisparande, kungligheter, sticka och handarbeta och skattefrågor.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Krokviksvägen 33
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I området är medelinkomsten lägre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Hög medelålder i området
Medelåldern i området är 59 år, vilket är högre än medelåldern i Sundsvalls kommun (49 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är gifta par utan barn, 50-64, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (28%) är högre än i resten av kommunen.
Socialdemokraterna är ovanligt starka i området
I valdistriktet röstar man vänster. Socialdemokraterna får 19% fler röster än riksgenomsnittet. Socialdemokraterna är största parti med 33.6% av rösterna.
Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.
