Börge Lars-Olof Johansson Esseros
Varberg
Är du verkligen du? I snitt har 33% av svenskarna fått sina uppgifter läckta på nätet i år
I samarbete med SkimSafe erbjuder hitta.se ett tryggt skydd mot bedrägerier på nätet.
Börge Lars-Olof Johansson Esseros bor i ett hus i Varberg. Han bor tillsammans med Eva Ilbiko Johansson Esseros. Hans födelsedag är den 3 juli.
Mer information
Är du Börge Lars-Olof Johansson Esseros
Om Börge Lars-Olof Esseros på Solbadsvägen 68
Börge Lars-Olof fyller år om cirka 10 månader
Börge Lars-Olofs födelsedag är den 3 juli. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Börge Lars-Olof:
Födelsedag om 330 dagar (3 juli)
Halloween om 85 dagar (31 oktober)
Ge Börge Lars-Olof någonting fint
Om namnet Börge Lars-Olof Esseros
I vår databas finns det 8946 personer med namnet Lars-Olof och 4 personer med efternamnet Esseros.
Statistiken uppdateras löpande och bygger på offentliga register.
Börge Lars-Olof bor tillsammans med Eva Ilbiko Johansson Esseros
I huset på Solbadsvägen 68 bor även Eva Ilbiko Johansson Esseros.
Eva Ilbiko Johansson Esseros firar sin 68-årsdag den 24 december. Skicka en gåva till Eva Ilbiko Johansson Esseros!
Mer information om Börge Lars-Olofs bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Börge Lars-Olofs tidigare adresser
Han har även bott på Lilla stycket 6 i Gråbo.
Fordonsinnehav för Börge Lars-Olof
Enligt Biluppgifter.se äger Börge Lars-Olof 2 fordon, det senaste köptes 2024-07-25.
Se fordonsinformation och värdering i bilregistret
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Börge Lars-Olofs lön och inkomster
Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Börge Lars-Olof tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster han har.
Vill du veta vad Börge Lars-Olof tjänar?
Spara och placera för Börge Lars-Olof
Att planera för framtiden är avgörande. Om Börge Lars-Olof börjar spara 1000 kr i månaden redan idag, kan det ge honom upp till 4 000 kr extra i månaden i pension när han går i pension vid 68 års ålder. Se hur mycket pension du har idag!
Använd kalkylatorn nedan för att få en uppskattning av hur mycket extra pension du kan få genom ett eget sparande. Beräkningarna presenteras av pensionera.se och baseras på en årlig avkastning på 7% samt en pensionsålder på 68 år.
Vill du veta var Börge Lars-Olof jobbar?
Sök efter Börge Lars-Olof Johansson Esseros profil på LinkedIn.
Om Börge Lars-Olofs bostad på Solbadsvägen 68
Börge Lars-Olof bor i ett småhus
- Äger du bostaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo!
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!
Publicerade uppgifter tillhandahålls av Valueguard Index Sweden AB, som i sin tur får sina uppgifter från Lantmäteriet. Kontakta Lantmäteriet för att rätta eventuellt felaktiga uppgifter.
Tomt på ca 184410 kvadratmeter
Tomten, GETAKÄRR 5:65, är större än andra tomter i området.
Se karta med tomtgränser och hur solen rör sig över fastigheten GETAKÄRR 5:65 vid olika klockslag och årstider.
Kolla om någon byggt för nära tomtgränsen.
Tomt/Fastighetsrapport med taxeringsuppgifter, detaljplans- och lagfartsinfo, översiktskarta, tomtkarta mm.
Bolån i Varberg - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (apr 2025) för ett bolån med 2 års bunden ränta: 3.14%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.19% (apr 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 2 år bunden ränta på 3.14% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 786 308 kronor och den första avbetalningen är 4 283 kronor.
Boendemiljön kring Solbadsvägen 68
Solbadsvägen 68 ligger i Varberg
I området kring Solbadsvägen 68 bor många i villor som för det mesta är byggda på 1950- och 1960-talet.
I postnumret 432 54 har glada grannar vunnit totalt 2 621 122 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Restauranger
Lockas man av restaurangbesök finns Restaurang Prästgatan och Restaurang NAMI i närheten.
Drönarfoton över Varberg
En drönare har flugit över Varberg och tagit drönarbilder med 360° helikopterperspektiv. Se bilder över Varberg eller kolla om ditt hus finns med.
Drönarkartan – se fler foton från ovan.
Bostadsmarknaden i området
Se fler objekt till salu i Apelviken
Människorna i kvarteret runt Solbadsvägen 68
Äldre och pensionerade medelinkomsttagarpar utan barn i villa utanför småstäder
Vanliga intressen är krukväxter, lösa korsord eller sudoku, arbeta i trädgården, jakt, antikviteter, trav och galopp, energisparande, kungligheter, sticka och handarbeta och skattefrågor.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Solbadsvägen 68
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I området är medelinkomsten lägre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Hög medelålder i området
Medelåldern i området är 62 år, vilket är högre än medelåldern i Varbergs kommun (50 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är gifta par utan barn, 50-64, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (50%) är högre än i resten av kommunen.
Socialdemokraterna är ovanligt starka i området
I valdistriktet röstar man vänster. Socialdemokraterna får 24% fler röster än riksgenomsnittet. Socialdemokraterna är största parti med 34.9% av rösterna.
Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.

I närheten av Solbadsvägen 68
Vill du få en bättre bild av området kring Solbadsvägen 68?
Här visar vi några av de vanligaste platserna i närheten – som förskolor, matbutiker, parker och träningsanläggningar.
Totalt finns det:
3 antal förskolor inom 5 km
8 matbutiker inom 3 km
Ett flertal grönområden att upptäcka.
Utforska parker och fritidsområden
Informationen baseras på hur långt det är från adressen till olika verksamheter och servicepunkter – perfekt för dig som är nyfiken på området, planerar flytt eller bara vill jämföra olika bostadsområden.
Förskola & Skola i området
3 331 meter från adressen ligger Varbergs Montessoriskola.
Matbutiker
Bara sju minuters promenad bort ligger närmsta livsmedelsbutik, Handlar'n Apelviken på Tångkörarvägen 3.
Träning och fritid
För den träningsintresserade ligger närmsta träningsanläggning, Atletica, 10 cykelväg från adressen.
Friluftskartan – utforska naturen i området.