Hitta.se
Gunilla Johansson

Gunilla Johansson

Agunnaryd

Karin Rose-Marie Gunilla Johansson bor i ett hus i Agunnaryd med telefonnummer 0372-611 XX. Hon bor tillsammans med Karl Göran Christer Johansson. Hennes födelsedag är den 11 januari och hon har namnsdag den 30 januari. undefineds värde är mellan 700 000 – 2 100 000 kr enligt Hemnets värdeindikation. Vill du också värdera din bostad? Få en gratis värdeindikation på Hemnet.

  • Telefonnummer
    Landline Icon0372-611 XXVisa numret

Är du Karin Rose-Marie Gunilla Johansson

Om Gunilla Johansson på Stavhult 3

Gunilla fyller år om cirka 2 månader

Gunillas födelsedag är den 11 januari. Få en några dagar innan.

EurofloristSkicka blommor med Euroflorist

Anledningar att fira Gunilla:

Födelsedag

Födelsedag om 81 dagar (11 januari)

Namnsdag

Namnsdag om 99 dagar (30 januari)

Halloween om 9 dagar (31 oktober)

Om namnet Gunilla Johansson

I vår databas finns det 45320 personer med namnet Gunilla och 179123 personer med efternamnet Johansson.

Statistiken uppdateras löpande och bygger på offentliga register.

skimsafe img

30 532 svenskar som heter Gunilla finns i läckor på Darknet.

Finns du där?

skimsafe logo

Gunilla bor tillsammans med Karl Göran Christer Johansson

I huset på Stavhult 3 bor även Karl Göran Christer Johansson.

Mer information om Gunillas bostad

Skydda din hemadress

Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!

Gunillas tidigare adresser

Tidigare adresser för Gunilla Johansson saknas.

Gunillas lön och inkomster

Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Gunilla tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster hon har.

Vill du veta vad Gunilla tjänar?

Ta reda på det här!

Spara och placera för Gunilla

Att planera för framtiden är avgörande. Om Gunilla börjar spara 1000 kr i månaden redan idag, kan det ge henne upp till 4 000 kr extra i månaden i pension när hon går i pension vid 68 års ålder. Se hur mycket pension du har idag!

Räkna på din pension!

Använd kalkylatorn nedan för att få en uppskattning av hur mycket extra pension du kan få genom ett eget sparande. Beräkningarna presenteras av pensionera.se och baseras på en årlig avkastning på 7% samt en pensionsålder på 67 år.

Din ålder idag32 år
Spara per månad3000 kr

Gunilla har uppnått pensionsålder

Vill du veta om Gunilla fortfarande jobbar? Sök efter Gunilla Johansson på LinkedIn.

Om Gunillas bostad på Stavhult 3

Om Gunillas bostad på Stavhult 3

Tomt på ca 1879 kvadratmeter

Tomten, STAVHULT 2:7, är mindre än andra tomter i området.

Se karta med tomtgränser och hur solen rör sig över fastigheten STAVHULT 2:7 vid olika klockslag och årstider.

Kolla om någon byggt för nära tomtgränsen.

Tomt/Fastighetsrapport med taxeringsuppgifter, detaljplans- och lagfartsinfo, översiktskarta, tomtkarta mm.

Köp tomtrapport

Husets värdeindikation är mellan 700 000 kr och 2 100 000 kr

I Ljungby kommun är det just nu 95 villor ute till försäljning på Hemnet. Deras medianpris baserat på utropspris uppgår till 2 095 000 kr med ett kvadratmeterpris om 17 377 kr/m².

Bolån i Agunnaryd - räkna på din boendekostnad

Genomsnittlig ränta föregående månad (sep 2026) för ett bolån med 3 månaders bunden ränta: 2,75 %.

Räkna på ditt bolån!

Bolåneräntan du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss. Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 2,78 % (sep 2026). Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 3 mån bunden ränta på 2,75 % med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 688 646 kronor och den första avbetalningen är 3 958 kronor.

Nordea Logo
Bolån i Agunnaryd

Boendemiljön kring Stavhult 3

Stavhult 3 ligger i Ljungby

I området kring Stavhult 3 bor många i lantbruk och villor som för det mesta är byggda på 1850- och 1970-talet.

Fakta om postnummret

Postnumret 341 77 täcker en yta på 133 kvadratkilometer och ligger i Ljungby. Här bor 513 personer, fördelade på cirka 202 hushåll med en genomsnittlig hushållsstorlek på 2,5 personer. Med en befolkningstäthet på 3,9 personer per kvadratkilometer är området relativt glesbebyggt jämfört med genomsnittet i Sverige.

Detta är ett område där grannarna känner varandra - inte minst eftersom flera av dem haft turen på sin sida. Invånare i postummer 341 77 har nämligen tillsammans delat på över 1,1 miljoner kronor i vinster från Postkodlotteriet, vilket har bidragit till extra glädje i kvarteren.

Postkodlotteriets topplista i Ljungby

Nedan postnummer i Ljungby har vunnit mest hos Postkodlotteriet sedan 2005. Vill du också ha chans att vinna tillsammans med dina grannar? Köp din lott här.

PostnummerVinstsumma
1.Postnummer 341 346 174 583 kr
2.Postnummer 341 505 613 236 kr
3.Postnummer 341 335 275 204 kr
Tävla i roligt quiz!
Utlottning av presentkort från Ving (2500 kr) och presentkort på Åhléns (150 kr).
Starta quizet!
Presentkort Ving 2 500 kr och Åhléns 150 kr

Bostadsmarknaden i Agunnaryd, Ljungby kommun

Bostäder till salu i Agunnaryd, Ljungby kommun

Logo url

Se fler bostäder till salu i Agunnaryd, Ljungby kommun

Vill du bo i detta område? Skapa en bevakning på Hemnet och få nya bostäder direkt via e-post!

Köp bostad på Promenadvägen 7

Räkna på ditt bolån

Nordea logo
Köp bostad på Bygdevägen 4

Räkna på ditt bolån

Nordea logo
Köp bostad på Bygdevägen 7

Räkna på ditt bolån

Nordea logo
Köp bostad på Rönnelidsvägen 8

Räkna på ditt bolån

Nordea logo
Köp bostad på Älmtåsa Norregård 3

Räkna på ditt bolån

Nordea logo

Nyproduktion i området

Logo url

I området byggs och planeras totalt 48 nya lägenheter. Se alla på Hemnet!

Köp bostad på BRF Månen i Ljungby
Köp bostad på BRF Sjöglimtens udde
Köp bostad på Kv Tallgläntan
Köp bostad på Kv Tallgläntan
Köp bostad på Brf Norra Station

Händelser och brott i området

Presenterat avVerisure logo

I området kring Stavhult 3 har det skett följande polisära ingripande och händelser de senaste 6 månaderna. Datan hämtas från polisens öppna databas och visar ärenden som skett i Ljungby.

Inbrott
0 st
Trafikolyckor
15 st
Bränder
3 st
Stöld
1 st
Inbrott
st
Trafikolyckor
15 st
Bränder
3 st
Stöld
1 st

Ovan information presenteras av hitta.se i samarbete med Verisure.

I ditt hem finns allt du vill skydda. När inbrott skett nära dig är trygghet viktigare än någonsin.
Verisure erbjuder helhetslösningar för att säkra ditt hem.

Camera icon

Med ett hemlarm från Verisure sänks risken för inbrott.

Lämna ditt nummer – vi visar hur.

Inkomna ärenden i Ljungby

17:08, 19 oktoberTrafikolycka på Riksväg 25 vid trafikplats södra.
06:30, 16 oktoberLarm om trafikolycka
06:49, 22 septemberFörsök till stöld ur lastbil, Trafikplats Lagan
17:26, 12 septemberSingelolycka med motorcykel.

Människorna i kvarteret runt Stavhult 3

Människorna i kvarteret runt Stavhult 3

Äldre låg- och medelinkomsttagarfamiljer i villa i glesbygd

Vanliga intressen är jakt, motorcyklar, meka med bilar, motorsport, sportfiska, snickra/måla och bygga, rida, utförsåkning, föreningsverksamhet och ishockey.

Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.

Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.

Kolla nya grannar nära Stavhult 3

Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.

I området är medelinkomsten lägre

Här är medelinkomsten 21 142 kr, vilket är -23% lägre än snittlönen i Sverige. Personerna i området har i snitt 1 495 286 kr i lån.

Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.

Hög medelålder i området

Medelåldern i området är 54 år, vilket är högre än medelåldern i Ljungbys kommun (50 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är gifta par utan barn, 20-34, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (27%) är lägre än i resten av kommunen.

Centerpartiet är ovanligt starka i området

I valdistriktet röstar man borgerligt. Centerpartiet får 68% fler röster än riksgenomsnittet. Socialdemokraterna är största parti med 25% av rösterna.

Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.

C+68%

I närheten av Stavhult 3

I närheten av Stavhult 3

Vill du få en bättre bild av området kring Stavhult 3?

Här visar vi några av de vanligaste platserna i närheten – som förskolor, matbutiker, parker och träningsanläggningar.

Totalt finns det:

1 antal förskolor inom 5 km

3 matbutiker i Ljungby

Ett flertal grönområden att upptäcka.

Visa alla förskolor i området

Utforska parker och fritidsområden

Informationen baseras på hur långt det är från adressen till olika verksamheter och servicepunkter – perfekt för dig som är nyfiken på området, planerar flytt eller bara vill jämföra olika bostadsområden.

I närheten av Stavhult 3

Förskola & Skola i området

3 646 meter från adressen ligger Agunnaryds förskola.

City Gross Ljungby

Matbutiker

I Ljungby ligger bland annat City Gross Ljungby.

Friskis&Svettis

Träning och fritid

I Ljungby ligger närmsta träningsanläggning, Friskis&Svettis.

Friluftskartan – utforska naturen i området.

Andra format av 0372-611 02