Niels Juul-Möller
51 årTygelsjö
Är du verkligen du? I snitt har 33% av svenskarna fått sina uppgifter läckta på nätet i år
I samarbete med SkimSafe erbjuder hitta.se ett tryggt skydd mot bedrägerier på nätet.
Niels Juul-Möller bor i en villa i Tygelsjö med telefonnummer 040-91 47 XX. Han bor tillsammans med Anette Ogemark Juul-Möller. Hans födelsedag är den 10 januari. Villan har 2013 potentiella köpare.
- Telefonnummer
040-91 47 XXVisa numret
Mer information
Är du Niels Juul-Möller
Ändra information och svara på omdömen
Om Niels Juul-Möller på Tornväktaregatan 4
Niels fyller 52 år om cirka 5 månader
Niels födelsedag är den 10 januari. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Niels:
Födelsedag om 178 dagar (10 januari)
Halloween om 107 dagar (31 oktober)
Ge Niels någonting fint
Niels bor tillsammans med Anette Ogemark Juul-Möller
I villan på Tornväktaregatan 4 bor även Anette Ogemark Juul-Möller.
Anette Ogemark Juul-Möller firar sin 50-årsdag den 7 januari. Skicka en gåva till Anette Ogemark Juul-Möller!
Mer information om Niels bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Niels tidigare adresser
Tidigare adresser för Niels Juul-Möller saknas.Fordonsinnehav för Niels
Enligt Biluppgifter.se äger Niels inget fordon. Men det finns 1 fordon registrerat på adressen.
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Niels lön och inkomster
51-åringar i Malmö tjänar 7 000 kr mindre än genomsnittet i Sverige. Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Niels tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster han har.
Vill du veta vad Niels tjänar?
Malmö vs. Sverige
Spara och placera för Niels
Att planera för framtiden är avgörande. Om Niels börjar spara 1000 kr i månaden redan idag, kan det ge honom upp till 4 000 kr extra i månaden i pension när han går i pension vid 68 års ålder. Se hur mycket pension du har idag!
Pension i Malmö
51-åringar i Malmö har en pension i snitt:
Använd kalkylatorn nedan för att få en uppskattning av hur mycket extra pension du kan få genom ett eget sparande. Beräkningarna presenteras av pensionera.se och baseras på en årlig avkastning på 7% samt en pensionsålder på 68 år.
Niels jobb & styrelseuppdrag
Niels sitter i två bolagsstyrelser. Störst är Ogemarking AB.
Ogemarking AB, omsättning 338 tkr, vinst 188 tkr
Juul-Möller Invest AB, omsättning 0 tkr, förlust -323 tkr
Se om Niels finns på LinkedIn.
Om Niels bostad på Tornväktaregatan 4
Niels bor i ett småhus
- Äger du bostaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo!
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!
Publicerade uppgifter tillhandahålls av Valueguard Index Sweden AB, som i sin tur får sina uppgifter från Lantmäteriet. Kontakta Lantmäteriet för att rätta eventuellt felaktiga uppgifter.
Tomt på ca 591 kvadratmeter
Tomten, KYRKKLOCKAN 3, är ungefär lika stor som andra tomter i området.
Se karta med tomtgränser och hur solen rör sig över fastigheten KYRKKLOCKAN 3 vid olika klockslag och årstider.
Kolla om någon byggt för nära tomtgränsen.
Tomt/Fastighetsrapport med taxeringsuppgifter, detaljplans- och lagfartsinfo, översiktskarta, tomtkarta mm.
Bolån i Tygelsjö - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (apr 2025) för ett bolån med 2 års bunden ränta: 3.14%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.19% (apr 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 2 år bunden ränta på 3.14% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 786 308 kronor och den första avbetalningen är 4 283 kronor.
Boendemiljön kring Tornväktaregatan 4
Tornväktaregatan 4 ligger i Malmö
I området kring Tornväktaregatan 4 bor många i villor och radhus som för det mesta är byggda på 1850- och 2000-talet.
I postnumret 218 72 har glada grannar vunnit totalt 1 663 246 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Drönarfoton över Tygelsjö
En drönare har flugit över Tygelsjö och tagit drönarbilder med 360° helikopterperspektiv. Se bilder över Tygelsjö eller kolla om ditt hus finns med.
Drönarkartan – se fler foton från ovan.
Bostadsmarknaden i området
Se fler objekt till salu i Tygelsjö
Människorna i kvarteret runt Tornväktaregatan 4
Medelålders flerbarnsfamiljer med goda inkomster i villaförorter
Vanliga intressen är utförsåkning, golf, längdskidåkning, besöka sportevenemang, fotboll, gympa och workout, semestra i sverige, ny teknik i vardagslivet, vin och vinprovning och segling.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Tornväktaregatan 4
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I området är medelinkomsten högre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Låg medelålder i området
Medelåldern i området är 44 år, vilket är lägre än medelåldern i Malmös kommun (45 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är gifta par med barn, 35-49, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (11%) är lägre än i resten av kommunen.
Moderaterna är ovanligt starka i området
I valdistriktet röstar man borgerligt. Moderaterna får 65% fler röster än riksgenomsnittet. Moderaterna är största parti med 32.8% av rösterna.
Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.

I närheten av Tornväktaregatan 4
Förskola & Skola i området
240 meter från adressen ligger Bäckens uteförskola.