Maud Margareta Östlund
Kristinehamn
Är du verkligen du? I snitt har 33% av svenskarna fått sina uppgifter läckta på nätet i år
I samarbete med SkimSafe erbjuder hitta.se ett tryggt skydd mot bedrägerier på nätet
Maud Margareta Östlund bor i en villa i Kristinehamn. Hon bor tillsammans med Sven-Erik Östlund. Hennes födelsedag är den 29 augusti. Villan har 288 potentiella köpare.
Mer information
Är du Maud Margareta Östlund
Om Maud Margareta Östlund på Drängstigen 14
Maud Margareta fyller år om cirka 3 månader
Maud Margaretas födelsedag är den 29 augusti. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Maud Margareta:
Födelsedag om 104 dagar (29 augusti)
Nationaldagen om 20 dagar (6 juni)
Ge Maud Margareta någonting fint
Maud Margareta bor tillsammans med Sven-Erik Östlund
I villan på Drängstigen 14 bor även Sven-Erik Östlund.
Sven-Erik Östlund firar sin födelsedag den 28 maj. Skicka en gåva till Sven-Erik Östlund!
Mer information om Maud Margaretas bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Maud Margaretas tidigare adresser
Tidigare adresser för Maud Margareta Östlund saknas.Fordonsinnehav för Maud Margareta
Enligt Biluppgifter.se äger Maud Margareta inget fordon. Men det finns 1 fordon registrerat på adressen.
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Maud Margaretas lön och inkomster
Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Maud Margareta tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster hon har.
Vill du veta vad Maud Margareta tjänar?
Maud Margareta har uppnått pensionsålder
Vill du veta om Maud Margareta fortfarande jobbar? Sök efter Maud Margareta Östlund på LinkedIn.
4 lediga jobb i Värmlands län
Om Maud Margaretas bostad på Drängstigen 14
En villa på 112 m2
Maud Margareta bor i en villa på 112 m2 (ej inräknat biytor såsom garage, källarutrymmen etc.), vilket är mindre än de flesta av grannhusen i området. Husets byggår är 1974.
- Äger du bostaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo!
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!
Publicerade uppgifter tillhandahålls av Valueguard Index Sweden AB, som i sin tur får sina uppgifter från Lantmäteriet. Kontakta Lantmäteriet för att rätta eventuellt felaktiga uppgifter.
Tomt på ca 773 kvadratmeter
Tomten, RAPPHÖNAN 2, är ungefär lika stor som andra tomter i området.
Se karta med tomtgränser och hur solen rör sig över fastigheten RAPPHÖNAN 2 vid olika klockslag och årstider.
Kolla om någon byggt för nära tomtgränsen.
Tomt/Fastighetsrapport med taxeringsuppgifter, detaljplans- och lagfartsinfo, översiktskarta, tomtkarta mm.
Bolån i Kristinehamn - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (apr 2025) för ett bolån med 2 års bunden ränta: 3.14%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.19% (apr 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 2 år bunden ränta på 3.14% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 786 308 kronor och den första avbetalningen är 4 283 kronor.
Boendemiljön kring Drängstigen 14
Drängstigen 14 ligger i Kristinehamn
I området kring Drängstigen 14 bor många i villor och flerbostadshus som för det mesta är byggda på 1950- och 1970-talet.
I postnumret 681 43 har glada grannar vunnit totalt 3 070 974 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Restauranger
Lockas man av restaurangbesök finns La Cucina och Koreansk-Japansk Restaurang, Sun-Ran i närheten.
Bostadsmarknaden i området
Se fler objekt till salu i Östermalm
Människorna i kvarteret runt Drängstigen 14
Äldre medelinkomsttagarfamiljer och pensionärspar i villaförorter kring de större städerna
Vanliga intressen är ishockey, hårvård, heminredning, modenyheter, skönhetsvård, fotboll, energisparande, styrketräning, besöka sportevenemang och kändisar.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Drängstigen 14
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I området är medelinkomsten lägre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Låg medelålder i området
Medelåldern i området är 48 år, vilket är lägre än medelåldern i Kristinehamns kommun (51 år) men högre än Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är gifta par med barn, 20-34, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (52%) är högre än i resten av kommunen.
Socialdemokraterna är ovanligt starka i området
I valdistriktet röstar man vänster. Socialdemokraterna får 37% fler röster än riksgenomsnittet. Socialdemokraterna är största parti med 38.8% av rösterna.
Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.

I närheten av Drängstigen 14
Förskola & Skola i området
1 748 meter från adressen ligger Förskolan Lustgården.
Matbutiker
Bara fem minuters promenad bort ligger närmsta livsmedelsbutik, ICA Maxi Kristinehamn på Närkevägen 28.