Jennie Lusth
45 årHuskvarna
Är du verkligen du? I snitt har 33% av svenskarna fått sina uppgifter läckta på nätet i år
I samarbete med SkimSafe erbjuder hitta.se ett tryggt skydd mot bedrägerier på nätet.
Jennie Lusth bor i en lägenhet i Huskvarna. Hon bor tillsammans med Andreas Backlund. Hennes födelsedag är den 2 september. Lägenheten har 356 potentiella köpare.
Adress | Folkbokföringen
Lägenhetsnummer 1101
Mer information
Är du Jennie Lusth
Om Jennie Lusth på Trädgårdsgatan 22
Jennie fyller 46 år om cirka 6 veckor
Jennies födelsedag är den 2 september. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Jennie:
Födelsedag om 47 dagar (2 september)
Halloween om 106 dagar (31 oktober)
Ge Jennie någonting fint
Jennie bor tillsammans med Andreas Backlund
I lägenheten på Trädgårdsgatan 22 bor även Andreas Backlund.
Andreas Backlund firar sin 48-årsdag den 2 april. Skicka en gåva till Andreas Backlund!
Mer information om Jennies bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Jennies tidigare adresser
Fordonsinnehav för Jennie
Enligt Biluppgifter.se äger Jennie inget fordon.
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Jennies lön och inkomster
45-åringar i Jönköping tjänar 1 000 kr mindre än genomsnittet i Sverige. Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Jennie tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster hon har.
Vill du veta vad Jennie tjänar?
Jönköping vs. Sverige
Spara och placera för Jennie
Att planera för framtiden är avgörande. Om Jennie börjar spara 1000 kr i månaden redan idag, kan det ge henne upp till 4 000 kr extra i månaden i pension när hon går i pension vid 68 års ålder. Se hur mycket pension du har idag!
Pension i Jönköping
45-åringar i Jönköping har en pension i snitt:
Använd kalkylatorn nedan för att få en uppskattning av hur mycket extra pension du kan få genom ett eget sparande. Beräkningarna presenteras av pensionera.se och baseras på en årlig avkastning på 7% samt en pensionsålder på 68 år.
Vill du veta var Jennie jobbar?
Sök efter Jennie Lusths profil på LinkedIn.
Om Jennies bostad på Trädgårdsgatan 22
En lägenhet på 95 m2
Jennie bor i en lägenhet med fyra rum på 95 m2. Den är större än de flesta av grannarnas lägenheter i fastigheten. Fastighetens byggår är 1991.
- Äger du bostaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo!
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!
Publicerade uppgifter tillhandahålls av Valueguard Index Sweden AB, som i sin tur får sina uppgifter från Lantmäteriet. Kontakta Lantmäteriet för att rätta eventuellt felaktiga uppgifter.
Lägenheten ligger på första våningen
Första våningen, 1:a dörren fr. vänster (Lgh 1101).
Bolån i Huskvarna - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (apr 2025) för ett bolån med 2 års bunden ränta: 3.14%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.19% (apr 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 2 år bunden ränta på 3.14% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 786 308 kronor och den första avbetalningen är 4 283 kronor.
Boendemiljön kring Trädgårdsgatan 22
Trädgårdsgatan 22 ligger i Jönköping
I området kring Trädgårdsgatan 22 bor många i flerbostadshus och villor som för det mesta är byggda på 1960- och 1980-talet.
I postnumret 561 31 har glada grannar vunnit totalt 918 032 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Restauranger
Lockas man av restaurangbesök finns Tiger's Pizzeria och Enkel Restaurang och Catering i närheten.
Drönarfoton över Huskvarna
En drönare har flugit över Huskvarna och tagit drönarbilder med 360° helikopterperspektiv. Se bilder över Huskvarna eller kolla om ditt hus finns med.
Drönarkartan – se fler foton från ovan.
Bostadsmarknaden i området
Se fler objekt till salu i Huskvarna - Centrum
Människorna i kvarteret runt Trädgårdsgatan 22
Unga till medelålders barnfamiljer med låga inkomster i hyresrätter i förort utanför de större städerna
Vanliga intressen är konst, föreningsverksamhet, lösa korsord eller sudoku, teater, energisparande, sjukdomar och sjukvård, hårvård, alternativ hälsovård, miljövårdsfrågor och kungligheter.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Trädgårdsgatan 22
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I området är medelinkomsten lägre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Hög medelålder i området
Medelåldern i området är 70 år, vilket är högre än medelåldern i Jönköpings kommun (47 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är singelhushåll och sambor, 65+, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (40%) är högre än i resten av kommunen.
Kristdemokraterna är ovanligt starka i området
I valdistriktet röstar man vänster. Kristdemokraterna får 100% fler röster än riksgenomsnittet. Socialdemokraterna är största parti med 35.8% av rösterna.
Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.

I närheten av Trädgårdsgatan 22
Förskola & Skola i området
189 meter från adressen ligger Kyrkbackens Förskola.