David Sundberg
60 årTyresö
Sven David Sundberg bor i Tyresö. Han bor tillsammans med Stefan Pettersson.
Mer information
Är du Sven David Sundberg
Om David Sundberg på Breviksvägen 50
Anledningar att fira David:
Överraska David med blommor
David bor tillsammans med Stefan Pettersson
På Breviksvägen 50 bor även Stefan Pettersson.
Stefan Pettersson firar sin 57-årsdag den 20 juli. Skicka en gåva till Stefan Pettersson!
Mer information om Davids bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Davids tidigare adresser
Tidigare adresser för David Sundberg saknas.Fordonsinnehav för David
Enligt Biluppgifter.se äger David 2 fordon, det senaste köptes 2026-03-17.
Se fordonsinformation och värdering i bilregistret
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Spara och placera för David
Att planera för framtiden är avgörande. Om David börjar spara 1000 kr i månaden redan idag, kan det ge honom upp till 4 000 kr extra i månaden i pension när han går i pension vid 68 års ålder. En 60-årig man i Tyresö har i snitt 3 524 449 kr sparat. Se hur mycket pension du har idag!
Spara effektivare
I Tyresö har pensionera.se räddat 451 954 481 kr genom att lyfta bort onödiga avgifter och satsa på att låta större del av inbetalningar gå till pensionssparande. Detta gör stor skillnad på pensionens storlek.
Vill du också spara effektivare till pensionen? - Läs mer härAnvänd kalkylatorn nedan för att få en uppskattning av hur mycket extra pension du kan få genom ett eget sparande. Beräkningarna presenteras av pensionera.se och baseras på en årlig avkastning på 7% samt en pensionsålder på 67 år.
Vill du veta var David jobbar?
Sök efter David Sundbergs profil på LinkedIn.
Om Davids bostad på Breviksvägen 50
Bolån i Tyresö - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (maj 2026) för ett bolån med 3 månaders bunden ränta: 2,82 %.
Räkna på ditt bolån!Bolåneräntan du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss. Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 2,86 % (maj 2026). Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 3 mån bunden ränta på 2,82 % med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 706 175 kronor och den första avbetalningen är 4 017 kronor.
Händelser och brott i området
Presenterat avI området kring Breviksvägen 50 har det skett följande polisära ingripande och händelser de senaste 6 månaderna. Datan hämtas från polisens öppna databas och visar ärenden som skett i Tyresö.
Ovan information presenteras av hitta.se i samarbete med Verisure.
I ditt hem finns allt du vill skydda. När inbrott skett nära dig är trygghet viktigare än någonsin.
Verisure erbjuder helhetslösningar för att säkra ditt hem.
Med ett hemlarm från Verisure sänks risken för inbrott.
Lämna ditt nummer – vi visar hur.Inkomna ärenden i området
Människorna i kvarteret runt Breviksvägen 50
Kolla nya grannar nära Breviksvägen 50
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.