Göran Svensson
Halmstad
Är du verkligen du? I snitt har 33% av svenskarna fått sina uppgifter läckta på nätet i år
I samarbete med SkimSafe erbjuder hitta.se ett tryggt skydd mot bedrägerier på nätet.
Bo Göran Svensson bor i en villa i Halmstad med telefonnummer 073-092 44 XX. Hans födelsedag är den 15 juni och han har namnsdag den 23 april. Villan har 996 potentiella köpare.
- Mobil
073-092 44 XXVisa numret
Mer information
Är du Bo Göran Svensson
Om Göran Svensson på Ljungstigen 8
Göran fyller år om cirka 11 månader
Görans födelsedag är den 15 juni. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Göran:
Födelsedag om 361 dagar (15 juni)
Namnsdag om 307 dagar (23 april)
Midsommarafton imorgon (20 juni)
Ge Göran någonting fint
Göran bor själv i hushållet
Göran bor ensam i villan på 108kvm. Det finns inga fler
personer skrivna på adressen som är äldre än 18 år.
Mer information om Görans bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Görans tidigare adresser
Fordonsinnehav för Göran
Enligt Biluppgifter.se äger Göran 1 fordon, det senaste köptes 2022-07-15.
Se fordonsinformation och värdering i bilregistret
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Görans lön och inkomster
Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Göran tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster han har.
Vill du veta vad Göran tjänar?
Spara och placera för Göran
Det är alltid viktigt att tänka på framtiden. Om Göran börjar månadsspara 1000 kr per månad idag så kommer han få en extra pension på 4 000 kr i månaden om han går in i pension vid 68 års ålder, detta enligt pensionera.se.
Använd räknesnurran nedanför för att få en uppskattning på vad du kan få i extra pension. Uträkningarna presenteras av pensionera.se. Den årliga avkastningen i exemplet är 7% och att du går i pension vid 68 års ålder.
Görans arbetssituation
Göran sitter i styrelsen för Bostadsrättsföreningen Strandgatan 14 i Halmstad.
Se om Göran finns på LinkedIn.
8 lediga jobb i Halland
Om Görans bostad på Ljungstigen 8
En villa på 108 m2
Göran bor i en villa på 108 m2 (ej inräknat biytor såsom garage, källarutrymmen etc.), vilket är mindre än de flesta av grannhusen i området. Husets byggår är 1940.
- Äger du bostaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo!
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!
Publicerade uppgifter tillhandahålls av Valueguard Index Sweden AB, som i sin tur får sina uppgifter från Lantmäteriet. Kontakta Lantmäteriet för att rätta eventuellt felaktiga uppgifter.
Tomt på ca 1378 kvadratmeter
Tomten, ONSJÖ 13:90, är större än andra tomter i området.
Se karta med tomtgränser och hur solen rör sig över fastigheten ONSJÖ 13:90 vid olika klockslag och årstider.
Kolla om någon byggt för nära tomtgränsen.
Tomt/Fastighetsrapport med taxeringsuppgifter, detaljplans- och lagfartsinfo, översiktskarta, tomtkarta mm.
Bolån i Halmstad - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (apr 2025) för ett bolån med 2 års bunden ränta: 3.14%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.19% (apr 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 2 år bunden ränta på 3.14% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 786 308 kronor och den första avbetalningen är 4 283 kronor.
Boendemiljön kring Ljungstigen 8
Ljungstigen 8 ligger i Halmstad
I området kring Ljungstigen 8 bor många i villor och radhus som för det mesta är byggda på 1930- och 1980-talet.
I postnumret 302 70 har glada grannar vunnit totalt 3 325 311 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Restauranger
Lockas man av restaurangbesök finns Restaurang Tylöhus och Leifs Bar & Grill och Terrasser i närheten.
Drönarfoton över Söndrum
En drönare har flugit över Söndrum och tagit drönarbilder med 360° helikopterperspektiv. Se bilder över Söndrum eller kolla om ditt hus finns med.
Drönarkartan – se fler foton från ovan.
Bostadsmarknaden i området
Se fler objekt till salu i Frösakull
Människorna i kvarteret runt Ljungstigen 8
Äldre medelinkomsttagarfamiljer och pensionärspar i villaförorter kring de större städerna
Vanliga intressen är teater, litteratur, golf, vin och vinprovning, konst, näringsliv och samhällsekonomi, utrikespolitik, värdepapper och värdepappersaffärer, privatekonomiska frågor och segling.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Ljungstigen 8
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I området är medelinkomsten lägre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Hög medelålder i området
Medelåldern i området är 75 år, vilket är högre än medelåldern i Halmstads kommun (48 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är singelhushåll och sambor, 65+, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (56%) är högre än i resten av kommunen.
Moderaterna är ovanligt starka i området
I valdistriktet röstar man borgerligt. Moderaterna får 127% fler röster än riksgenomsnittet. Moderaterna är största parti med 45.1% av rösterna.
Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.

I närheten av Ljungstigen 8
Förskola & Skola i området
746 meter från adressen ligger Lokes Förskola.