Kenneth Lycke
Arboga
Är du verkligen du? I snitt har 33% av svenskarna fått sina uppgifter läckta på nätet i år
I samarbete med SkimSafe erbjuder hitta.se ett tryggt skydd mot bedrägerier på nätet.
Ulf Kenneth Lycke bor i en lägenhet i Arboga. Han bor tillsammans med Mona-Lisa Lycke. Hans födelsedag är den 22 maj. Lägenheten har 17 potentiella köpare.
Adress | Folkbokföringen
Lägenhetsnummer 1102
Mer information
Är du Ulf Kenneth Lycke
Ändra information och svara på omdömen
Om Kenneth Lycke på Räntmästaregatan 3
Kenneth fyller år om cirka 9 månader
Kenneths födelsedag är den 22 maj. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Kenneth:
Födelsedag om 302 dagar (22 maj)
Halloween om 99 dagar (31 oktober)
Ge Kenneth någonting fint
Kenneth bor tillsammans med Mona-Lisa Lycke
I lägenheten på Räntmästaregatan 3 bor även Mona-Lisa Lycke.
Mona-Lisa Lycke firar sin födelsedag den 1 januari. Skicka en gåva till Mona-Lisa Lycke!
Mer information om Kenneths bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Kenneths tidigare adresser
Tidigare adresser för Kenneth Lycke saknas.Fordonsinnehav för Kenneth
Enligt Biluppgifter.se äger Kenneth 1 fordon, det senaste köptes 2017-02-08.
Se fordonsinformation och värdering i bilregistret
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Kenneths lön och inkomster
Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Kenneth tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster han har.
Vill du veta vad Kenneth tjänar?
Spara och placera för Kenneth
Att planera för framtiden är avgörande. Om Kenneth börjar spara 1000 kr i månaden redan idag, kan det ge honom upp till 4 000 kr extra i månaden i pension när han går i pension vid 68 års ålder. Se hur mycket pension du har idag!
Använd kalkylatorn nedan för att få en uppskattning av hur mycket extra pension du kan få genom ett eget sparande. Beräkningarna presenteras av pensionera.se och baseras på en årlig avkastning på 7% samt en pensionsålder på 68 år.
Kenneths jobb & styrelseuppdrag
Kenneth sitter i en bolagsstyrelse.
Ristma AB, omsättning 1 592 tkr, vinst 82 tkr
Se om Kenneth finns på LinkedIn.
Om Kenneths bostad på Räntmästaregatan 3
En lägenhet på 89 m2
Kenneth bor i en lägenhet med fyra rum på 89 m2. Den är mindre än de flesta av grannarnas lägenheter i fastigheten. Fastighetens byggår är 2007.
- Äger du bostaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo!
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!
Publicerade uppgifter tillhandahålls av Valueguard Index Sweden AB, som i sin tur får sina uppgifter från Lantmäteriet. Kontakta Lantmäteriet för att rätta eventuellt felaktiga uppgifter.
Lägenheten ligger på första våningen
Första våningen, 2:a dörren fr. vänster (Lgh 1102).
Bolån i Arboga - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (apr 2025) för ett bolån med 2 års bunden ränta: 3.14%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.19% (apr 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 2 år bunden ränta på 3.14% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 786 308 kronor och den första avbetalningen är 4 283 kronor.
Boendemiljön kring Räntmästaregatan 3
Räntmästaregatan 3 ligger i Arboga
I området kring Räntmästaregatan 3 bor många i flerbostadshus och radhus som för det mesta är byggda på 1980- och 2000-talet.
I postnumret 732 30 har glada grannar vunnit totalt 932 255 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Restauranger
Lockas man av restaurangbesök finns Restaurang Ågården i närheten.
Drönarfoton över Arboga Stadsdistrikt
En drönare har flugit över Arboga Stadsdistrikt och tagit drönarbilder med 360° helikopterperspektiv. Se bilder över Arboga Stadsdistrikt eller kolla om ditt hus finns med.
Drönarkartan – se fler foton från ovan.
Bostadsmarknaden i området
Se fler objekt till salu i Centralt
Människorna i kvarteret runt Räntmästaregatan 3
Pensionärer med låga inkomster i äldreboende eller bostadsrätt
Vanliga intressen är antikviteter, trav och galopp, motorcyklar, motorsport, snickra/måla och bygga, krukväxter, arbeta i trädgården, pyssla, bakning och kungligheter.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Räntmästaregatan 3
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I området är medelinkomsten lägre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Hög medelålder i området
Medelåldern i området är 72 år, vilket är högre än medelåldern i Arbogas kommun (51 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är singelhushåll och sambor, 65+, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (88%) är högre än i resten av kommunen.
I närheten av Räntmästaregatan 3
Vill du få en bättre bild av området kring Räntmästaregatan 3?
Här visar vi några av de vanligaste platserna i närheten – som förskolor, matbutiker, parker och träningsanläggningar.
Totalt finns det:
2 antal förskolor inom 3 km
3 matbutiker inom 3 km
Ett flertal grönområden att upptäcka.
Utforska parker och fritidsområden
Informationen baseras på hur långt det är från adressen till olika verksamheter och servicepunkter – perfekt för dig som är nyfiken på området, planerar flytt eller bara vill jämföra olika bostadsområden.
Förskola & Skola i området
792 meter från adressen ligger Solkattens föräldrakooperativ.
Matbutiker
Bara tre minuters promenad bort ligger närmsta livsmedelsbutik, ICA Nära Vilstahallen på Jädersvägen 3.