Karl Georg Lans
Lerdala
Karl Georg Lans bor i Lerdala med telefonnummer 070-372 18 XX. Han bor tillsammans med Maj Inger Anita Lans. Hans födelsedag är den 27 oktober.
- Mobil
070-372 18 XXVisa numret
Adress | Folkbokföringen
Arvidstorp Ekevall540 17 Lerdala
Mer information
Är du Karl Georg Lans
Om Karl Georg Lans på Arvidstorp Ekevall
Karl Georg fyller år om cirka 2 månader
Karl Georgs födelsedag är den 27 oktober. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Karl Georg:
Födelsedag om 90 dagar (27 oktober)
Halloween om 94 dagar (31 oktober)
Överraska Karl Georg med blommor
Om namnet Karl Georg Lans
I vår databas finns det 13850 personer med namnet Georg och 644 personer med efternamnet Lans.
Statistiken uppdateras löpande och bygger på offentliga register.

4 svenskar som heter Karl Georg finns i läckor på Darknet.
Finns du där?
Karl Georg bor tillsammans med Maj Inger Anita Lans
På Arvidstorp Ekevall bor även Maj Inger Anita Lans.
Maj Inger Anita Lans firar sin födelsedag den 26 april. Skicka en gåva till Maj Inger Anita Lans!
Mer information om Karl Georgs bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Karl Georgs tidigare adresser
Tidigare adresser för Karl Georg Lans saknas.Fordonsinnehav för Karl Georg
Enligt Biluppgifter.se äger Karl Georg 3 fordon, det senaste köptes 2023-12-18.
Se fordonsinformation och värdering i bilregistret
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Karl Georgs lön och inkomster
Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Karl Georg tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster han har.
Vill du veta vad Karl Georg tjänar?
Spara och placera för Karl Georg
Att planera för framtiden är avgörande. Om Karl Georg börjar spara 1000 kr i månaden redan idag, kan det ge honom upp till 4 000 kr extra i månaden i pension när han går i pension vid 68 års ålder. Se hur mycket pension du har idag!
Använd kalkylatorn nedan för att få en uppskattning av hur mycket extra pension du kan få genom ett eget sparande. Beräkningarna presenteras av pensionera.se och baseras på en årlig avkastning på 7% samt en pensionsålder på 67 år.
Karl Georg har uppnått pensionsålder
Vill du veta om Karl Georg fortfarande jobbar? Sök efter Karl Georg Lans på LinkedIn.
Om Karl Georgs bostad på Arvidstorp Ekevall
Upptäck bostadens värde
- Äger du bostaden? Följ bostadens värde med Hemnet värdeindikation. Det är helt gratis, och du kan dessutom följa prisutvecklingen i ditt område.
Solläget på Arvidstorp Ekevall
Hur mycket sol får bostaden? I vår tomtrapport hittar du en solkarta som visar solens rörelser över Arvidstorp Ekevall – timme för timme. Det kan vara värdefullt vid exempelvis flytt, renovering eller planering av uteplats
Bolån i Lerdala - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (maj 2026) för ett bolån med 3 månaders bunden ränta: 2,82 %.
Räkna på ditt bolån!Bolåneräntan du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss. Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 2,86 % (maj 2026). Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 3 mån bunden ränta på 2,82 % med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 706 175 kronor och den första avbetalningen är 4 017 kronor.
