Gudrun Christina Åkesson
Gemla
Gudrun Christina Åkesson bor i en villa i Gemla. Hon bor tillsammans med Sven Gunnar Göran Åkesson. Hennes födelsedag är den 9 maj. Villan är värderad till ca 2 650 000 kr. Villan har 13 potentiella köpare.
Mer information
Är du Gudrun Christina Åkesson
Om Gudrun Christina Åkesson på Brändabacken 14
Gudrun Christina fyller år om 4 dagar
Gudrun Christinas födelsedag är den 9 maj. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Gudrun Christina:
Födelsedag om 4 dagar (9 maj)
Nationaldagen om 32 dagar (6 juni)
Ge Gudrun Christina någonting fint
Gudrun Christina bor tillsammans med Sven Gunnar Göran Åkesson
I villan på Brändabacken 14 bor även Sven Gunnar Göran Åkesson.
Sven Gunnar Göran Åkesson firar sin födelsedag den 14 mars. Skicka en gåva till Sven Gunnar Göran Åkesson!
Mer information om Gudrun Christinas bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Gudrun Christinas tidigare adresser
Tidigare adresser för Gudrun Christina Åkesson saknas.Fordonsinnehav för Gudrun Christina
Enligt Biluppgifter.se äger Gudrun Christina inget fordon. Men det finns 1 fordon registrerat på adressen.
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Gudrun Christinas lön och inkomster
Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Gudrun Christina tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster hon har.
Vill du veta vad Gudrun Christina tjänar?
Gudrun Christina har uppnått pensionsålder
Vill du veta om Gudrun Christina fortfarande jobbar? Sök efter Gudrun Christina Åkesson på LinkedIn.
Om Gudrun Christinas bostad på Brändabacken 14
En villa på 158 m2
Gudrun Christina bor i en villa på 158 m2 (ej inräknat biytor såsom garage, källarutrymmen etc.), vilket är större än de flesta av grannhusen i området. Husets byggår är 1973.
- Äger du bostaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo!
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!
Publicerade uppgifter tillhandahålls av Valueguard Index Sweden AB, som i sin tur får sina uppgifter från Lantmäteriet. Kontakta Lantmäteriet för att rätta eventuellt felaktiga uppgifter.
Tomt på ca 833 kvadratmeter
Tomten, GETASKÄRV 2:47, är mindre än andra tomter i området.
Se karta med tomtgränser och hur solen rör sig över fastigheten GETASKÄRV 2:47 vid olika klockslag och årstider.
Kolla om någon byggt för nära tomtgränsen.
Tomt/Fastighetsrapport med taxeringsuppgifter, detaljplans- och lagfartsinfo, översiktskarta, tomtkarta mm.
Villans värde är ca 2 650 000 och har 13 potentiella köpare.
Om villan skulle säljas idag så uppskattar Hitta i samarbete med Real AI försäljningspriset till ca 2 650 000 kr eller 16 772 kr/m² (uppskattningen baseras på villans adress, storlek, eventuell avgift och vad andra fick när de sålde sina bostäder i området). Boneo uppskattar att bostaden har 13 potentiella köpare som just nu går på bostadsvisningar hos mäklarbolag i samma område och för liknande typ av bostad. Vill du veta hur attraktiv din bostad är på marknaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo - svar på 2 minuter!
- Äger du bostaden? Snart kommer du via inloggat läge på Hitta kunna värdera din bostad gratis.
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!

13 potentiella
köpare
Bolån i Gemla - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (mar 2025) för ett bolån med 3 månaders bunden ränta: 3.16%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.21% (mar 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 3 mån bunden ränta på 3.16% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 791 317 kronor och den första avbetalningen är 4 300 kronor.
Boendemiljön kring Brändabacken 14
Brändabacken 14 ligger i Växjö
I området kring Brändabacken 14 bor många i villor och flerbostadshus som för det mesta är byggda på 1940- och 1970-talet.
I postnumret 355 73 har glada grannar vunnit totalt 1 221 745 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Människorna i kvarteret runt Brändabacken 14
Medelinkomsttagarfamiljer i villaområden utanför små- och medelstora städer
Vanliga intressen är motorcyklar, meka med bilar, motorsport, arbeta i trädgården, trav och galopp, energisparande, sportfiska, snickra/måla och bygga, rida och bild-/ljudanläggningar.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Brändabacken 14
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I Gemla är medelinkomsten lägre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Hög medelålder i området
Medelåldern i området är 50 år, vilket är högre än medelåldern i Växjös kommun (47 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är gifta par utan barn, 50-64, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (30%) är högre än i resten av kommunen.
Centerpartiet är ovanligt starka i Gemla
I valdistriktet röstar man borgerligt. Centerpartiet får 44% fler röster än riksgenomsnittet. Socialdemokraterna är största parti med 26.2% av rösterna.
Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.
