Stefan Lavér
61 årSolna
Kjell Stefan Lavér bor i en lägenhet i Skytteholm, Solna. Hans födelsedag är den 11 juli och han har namnsdag den 26 december. Lägenheten är värderad till ca 4 630 000 kr. Lägenheten har 6171 potentiella köpare.
Adress | Folkbokföringen
Lägenhetsnummer 1102
Mer information
Är du Kjell Stefan Lavér
Om Stefan Lavér på Ankdammsgatan 29
Stefan fyller 62 år om cirka 1 månader
Stefans födelsedag är den 11 juli. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Stefan:
Födelsedag om 60 dagar (11 juli)
Namnsdag om 227 dagar (26 december)
Nationaldagen om 25 dagar (6 juni)
Ge Stefan någonting fint
Stefan bor själv i hushållet
Stefan bor ensam i lägenheten på 93kvm. Det finns inga fler
personer skrivna på adressen som är äldre än 18 år.
Mer information om Stefans bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Stefans tidigare adresser
Tidigare adresser för Stefan Lavér saknas.Fordonsinnehav för Stefan
Enligt Biluppgifter.se äger Stefan 2 fordon, det senaste köptes 2020-02-04.
Se fordonsinformation och värdering i bilregistret
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Stefans lön och inkomster
61-åringar i Solna tjänar 6 000 kr mer än genomsnittet i Sverige. Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Stefan tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster han har.
Vill du veta vad Stefan tjänar?
Solna vs. Sverige
Vill du veta var Stefan jobbar?
Sök efter Stefan Lavérs profil på LinkedIn.
15 lediga jobb i Solna
Om Stefans bostad på Ankdammsgatan 29
En lägenhet på 93 m2
Stefan bor i en lägenhet med tre rum på 93 m2. Den är större än de flesta av grannarnas lägenheter i fastigheten. Fastighetens byggår är 1959.
- Äger du bostaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo!
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!
Publicerade uppgifter tillhandahålls av Valueguard Index Sweden AB, som i sin tur får sina uppgifter från Lantmäteriet. Kontakta Lantmäteriet för att rätta eventuellt felaktiga uppgifter.
Lägenheten ligger på första våningen
Första våningen, 2:a dörren fr. vänster (Lgh 1102).
Lägenhetens värde är ca 4 630 000 och har 6171 potentiella köpare.
Om lägenheten skulle säljas idag så uppskattar Hitta i samarbete med Real AI försäljningspriset till ca 4 630 000 kr eller 49 784 kr/m² (uppskattningen baseras på lägenhetens adress, storlek, eventuell avgift och vad andra fick när de sålde sina bostäder i området). Boneo uppskattar att bostaden har 6171 potentiella köpare som just nu går på bostadsvisningar hos mäklarbolag i samma område och för liknande typ av bostad. Vill du veta hur attraktiv din bostad är på marknaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo - svar på 2 minuter!
- Äger du bostaden? Snart kommer du via inloggat läge på Hitta kunna värdera din bostad gratis.
- Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!

6171 potentiella
köpare
Bolån i Solna - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (mar 2025) för ett bolån med 3 månaders bunden ränta: 3.16%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.21% (mar 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 3 mån bunden ränta på 3.16% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 791 317 kronor och den första avbetalningen är 4 300 kronor.
Boendemiljön kring Ankdammsgatan 29
Ankdammsgatan 29 ligger i Solna
I området kring Ankdammsgatan 29 bor många i flerbostadshus som för det mesta är byggda på 1950- och 1960-talet.
I postnumret 171 67 har glada grannar vunnit totalt 509 310 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Restauranger
Lockas man av restaurangbesök finns Espresso House och Restaurang Vakthornet i närheten.
Drönarfoton över Skytteholm
En drönare har flugit över Skytteholm och tagit drönarbilder med 360° helikopterperspektiv. Se bilder över Skytteholm eller kolla om ditt hus finns med.
Drönarkartan – se fler foton från ovan.
Bostadsmarknaden i Skytteholm
Se fler objekt till salu i Skytteholm
Människorna i kvarteret runt Ankdammsgatan 29
Unga höginkomsttagarfamiljer med barn i nyproducerad bostadsrätt med närhet till storstadslivet
Vanliga intressen är följa populära tv-serier, skönhetsvård, teater, film, astrologi, hårvård, spela dataspel/tv-spel, jämställdhetsfrågor, ungdomskultur och kändisar.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Ankdammsgatan 29
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I Skytteholm är medelinkomsten högre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Hög medelålder i området
Medelåldern i området är 48 år, vilket är högre än medelåldern i Solnas kommun (44 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är singelhushåll och sambor, 65+, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (25%) är högre än i resten av kommunen.
Feministiskt initiativ är ovanligt starka i Skytteholm
I valdistriktet röstar man borgerligt. Feministiskt initiativ får 63% fler röster än riksgenomsnittet. Moderaterna är största parti med 25.8% av rösterna.
Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.

I närheten av Ankdammsgatan 29
Förskola & Skola i Skytteholm
294 meter från adressen ligger Familjedaghemmet Mari Wikströms Blåbär.
Matbutiker
Bara fem minuters promenad bort ligger närmsta livsmedelsbutik, ICA Maxi Stormarknad på Svetsarvägen 18.
Träning och fritid
För den träningsintresserade ligger närmsta träningsanläggning, Crossfit Tegen, nio minuters promenad från adressen.
Friluftskartan – utforska naturen i området.