Hitta.se
Sebastian Stenman

Sebastian Stenman

30 årLycksele

SkimSafe logo

Är du verkligen du? I snitt har 33% av svenskarna fått sina uppgifter läckta på nätet i år

I samarbete med SkimSafe erbjuder hitta.se ett tryggt skydd mot bedrägerier på nätet

Om Sebastian Stenman på Arvid Franklins Väg 25B

Sebastian fyller 31 år om cirka 7 månader

Sebastians födelsedag är den 28 december. Få en några dagar innan.

InterfloraSkicka blommor med Interflora

Anledningar att fira Sebastian:

Födelsedag

Födelsedag om 225 dagar (28 december)

Namnsdag

Namnsdag om 247 dagar (20 januari)

Nationaldagen om 20 dagar (6 juni)

Ge Sebastian någonting fint

Sebastian bor tillsammans med Maja Andersson

I lägenheten på Arvid Franklins Väg 25B bor även Maja Andersson.

Mer information om Sebastians bostad

Skydda din hemadress

Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!

Sebastians tidigare adresser

Sebastian Stenman bodde tidigare på Borgaregatan 12 i Lycksele.

Sebastians lön och inkomster

30-åringar i Lycksele tjänar 0 kr mer än genomsnittet i Sverige. Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Sebastian tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster han har.

Vill du veta vad Sebastian tjänar?

Ta reda på det här!

Lycksele vs. Sverige

30-åringar i Lycksele tjänar i snitt:
Män:
26 000 kr i mån
Kvinnor:
20 000 kr i mån
30-åringar i Sverige tjänar i snitt:
Män:
26 000 kr i mån
Kvinnor:
21 000 kr i mån

Om Sebastians bostad på Arvid Franklins Väg 25B

En lägenhet på 65 m2

Sebastian bor i en lägenhet med tre rum på 65 m2. Den är mindre än de flesta av grannarnas lägenheter i fastigheten.

Hus

Publicerade uppgifter tillhandahålls av Valueguard Index Sweden AB, som i sin tur får sina uppgifter från Lantmäteriet. Kontakta Lantmäteriet för att rätta eventuellt felaktiga uppgifter.

Lägenheten ligger på första våningen

Första våningen, 3:e dörren fr. vänster (Lgh 1103).

Lägenhetens värde är ca 330 000 och har 121 potentiella köpare.

Om lägenheten skulle säljas idag så uppskattar Hitta i samarbete med Real AI försäljningspriset till ca 330 000 kr eller 5 076 kr/m² (uppskattningen baseras på lägenhetens adress, storlek, eventuell avgift och vad andra fick när de sålde sina bostäder i området). Boneo uppskattar att bostaden har 121 potentiella köpare som just nu går på bostadsvisningar hos mäklarbolag i samma område och för liknande typ av bostad. Vill du veta hur attraktiv din bostad är på marknaden? Se hur många potentiella köpare den har på Boneo - svar på 2 minuter!

  • Äger du bostaden? Snart kommer du via inloggat läge på Hitta kunna värdera din bostad gratis.
  • Logga in redan idag och upptäck våra andra spännande tjänster i inloggat läge. Vi kommer hålla dig uppdaterad!
Utvärdering

121 potentiella
köpare

Bolån i Lycksele - räkna på din boendekostnad

Genomsnittlig ränta föregående månad (apr 2025) för ett bolån med 2 års bunden ränta: 3.14%.

Räkna på ditt bolån!

Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.


Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.19% (apr 2025).


Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 2 år bunden ränta på 3.14% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 786 308 kronor och den första avbetalningen är 4 283 kronor.

Nordea Logo
Bolån i Lycksele

Boendemiljön kring Arvid Franklins Väg 25B

Bostadsmarknaden i området

Objekt till salu i Forsdala

Logo url

Se fler objekt till salu i Forsdala

Köp bostad på Gnejsvägen 23Till salu badge

Räkna på bolån

Nordea logo
Köp bostad på Renmarksvägen 23Till salu badge

Räkna på bolån

Nordea logo
Köp bostad på Ridvägen 2BTill salu badge

Räkna på bolån

Nordea logo
Köp bostad på NydalastrandTill salu badge

Räkna på bolån

Nordea logo
Köp bostad på Tickvägen 8Till salu badge

Räkna på bolån

Nordea logo

Människorna i kvarteret runt Arvid Franklins Väg 25B

Människorna i kvarteret runt Arvid Franklins Väg 25B

Äldre och pensionerade singlar med medelinkomster i bostadsrätt i förort eller småstad

Vanliga intressen är trav och galopp, hårvård, motorsport, prova nya produkter, lösa korsord eller sudoku, följa populära tv-serier, sticka och handarbeta, alternativ hälsovård, krukväxter och spela dataspel/tv-spel.

Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.

Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.

Kolla nya grannar nära Arvid Franklins Väg 25B

Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.

I området är medelinkomsten lägre

Här är medelinkomsten 22 717 kr, vilket är -17% lägre än snittlönen i Sverige. Personerna i området har i snitt 570 246 kr i lån.

Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.

Låg medelålder i området

Medelåldern i området är 47 år, vilket är lägre än medelåldern i Lyckseles kommun (51 år) och Sverige (48 år). Jämför man med andra områden i Sverige är singelhushåll och sambor, 20-34, överrepresenterade. Andelen pensionärsfamiljer (11%) är lägre än i resten av kommunen.

Socialdemokraterna är ovanligt starka i området

I valdistriktet röstar man vänster. Socialdemokraterna får 48% fler röster än riksgenomsnittet. Socialdemokraterna är största parti med 41.9% av rösterna.

Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.

S+48%

I närheten av Arvid Franklins Väg 25B

I närheten av Arvid Franklins Väg 25B

Förskola & Skola i området

178 meter från adressen ligger Villaryd förskola.

ICA Nära Södermalm

Matbutiker

Bara åtta minuters promenad bort ligger närmsta livsmedelsbutik, ICA Nära Södermalm på Linnévägen 3.

Gymmet Lycksele

Träning och fritid

För den träningsintresserade ligger närmsta träningsanläggning, Gymmet Lycksele, tio minuters promenad från adressen.

Friluftskartan – utforska naturen i området.