Agneta Dahlin AB

RestaurangverksamhetiKarlstad

4.0(4)
·
Agneta Dahlin AB är verksam inom restaurangverksamhet och hade totalt 1 anställd 2025. Antalet anställda är oförändrat sedan året innan. Bolaget är ett aktiebolag som varit aktivt sedan 2014. Agneta Dahlin AB omsatte 900 000,00 kr senaste räkenskapsåret (2025).
4.0

4 omdömen

M
Micke
för mer än ett år sedan

Jag köper oftast kebab/kycklingtallrik, och det är generöst och till ett bra pris. Pizzorna kanske är aningen små, men å andra sidan har de nog de lägsta priserna i stan. Äter man en hel familj så sparar man säkert minst 50 spänn på köpet jämfört med andra pizzerior. De håller också låga väntetider, har aldrig varit med om mer än 15-20 minuter.

S
Sverker S.
för mer än ett år sedan

Dålig kundbemötande

Fordon registrerade

Presenterat avBiluppgifter

Senaste införskaffat

Opel Combo Van 1.3 CDTI
Opel

Totalt antal

2 fordon
Visa alla

Bilder

Ladda upp bilder

(Maximal storlek: 20MB)

Finansiell info

Omsättning

900 tkr

Rörelseresultat

165 tkr

Vinstmarginal

18.3%

F-skatt

Ja

Momsregistrering

Ja

Antal anställda

1

Org.nr.

556986-9943

Juridiskt namn

Agneta Dahlin AB

Moms nummer

SE556986994301

Registreringsdatum

2014-10-23

Bolagsform

Aktiebolag

SNI-bransch

56110·Restaurangverksamhet
Källor
Kontaktinformationen är regelbundet importerad från Skatteverkets register, Dun & Bradstreet, Value8 och Bolagsverket av hitta.se. Annan information har företaget själv möjligheten att registrera på sin sida.

Branscher