Målarmäster Johan Lagher AB
Soliditet

MålareiUppsala

1.0(1)
·
Målarmäster Johan Lagher AB är verksam inom måleriarbeten och hade totalt 4 anställda 2024. Antalet anställda har minskat med 1 person sedan 2023 då det jobbade 5 personer på företaget. Bolaget är ett aktiebolag som varit aktivt sedan 1991. Målarmäster Johan Lagher AB omsatte 4 476 000,00 kr senaste räkenskapsåret (2024).
1.0

1 omdömen

A
Amanda P.
för mer än ett år sedan

Vill VARNA alla för detta oprofessionella företag! De fullständigt förstörde mina rullgardiner när de gjorde en fönsterrenovering som min förening beställt. Påpekade detta vid besiktning och de lovade att åtgärda, det gjorde de aldrig. Ringde och mailade varpå de hävdade att det var MITT fel. Jag har jobbat i färgaffär i många år och har kontakt med många målare, har aldrig stött på en så otrevlig och ohjälpsam firma. Mailen svarade de aldrig på, fick jaga de på telefon tillslut gav jag upp!

Fordon registrerade

Presenterat avBiluppgifter

Senaste införskaffat

Ford Transit
Ford

Totalt antal

8 fordon
Visa alla

Bilder

Ladda upp bilder

(Maximal storlek: 20MB)

Finansiell info

Omsättning

4 476 tkr

Rörelseresultat

399 tkr

Vinstmarginal

8.9%

F-skatt

Ja

Momsregistrering

Ja

Antal anställda

4

Org.nr.

556426-0510

Juridiskt namn

Målarmäster Johan Lagher AB

Moms nummer

SE556426051001

Registreringsdatum

1991-06-04

Bolagsform

Aktiebolag

SNI-bransch

43341·Måleriarbeten
Källor
Kontaktinformationen är regelbundet importerad från Skatteverkets register, Dun & Bradstreet, Value8 och Bolagsverket av hitta.se. Annan information har företaget själv möjligheten att registrera på sin sida.

Branscher