MålareBeläggning och överdragning av metalliStaffanstorp
Med ett sekels erfarenhet vet vi vad som krävs. Vi utför alla slags måleriarbeten. Inom fastighetmåleri och byggnadsmåleri gör vi jobb åt både företag och privatpersoner. Målning vid nybyggnation eller underhåll. Behöver ni hjälp med färgsättning kan våra duktiga och utbildade medarbetare stå till tjänst.
Dessutom har vi en stor lackeringsverkstad i vilken vi utför industriell lackering och ytbehandling. Vi utför sprutlackering med såväl våtlack som pulverlack. Vi har även stor erfarenhet av glaskuleblästring och sandblästring.
Allt arbete utförs med ett gediget kvalitets- och miljötänkande.
Att anlita oss för en entreprenad, ny- eller ommålning ska kännas tryggt. Man ska veta att man får vad man önskar, i rätt tid, och att vi finns kvar och tar ett långt ansvar för våra tjänster.
Vi målar åt kunder inom många olika kategorier, som t.ex. byggföretag, fastighetsförvaltare, bostadrättsföreningar, industrier och privatpersoner.
Ladda upp bilder
(Maximal storlek: 20MB)
26 151 tkr
−774 tkr
-3.0%
Ja
Ja
26
Org.nr.
556107-2611
Juridiskt namn
Målerifirman Karl Fr. Jönsson i Lund AB
Moms nummer
SE556107261101
VD
Mats Anders Jönsson
Registreringsdatum
1972-01-01
Bolagsform
Aktiebolag
SNI-bransch