Partihandel med övriga hushållsvaroriHelsingborg
5 omdömen
Ej värda namnet! Köper en Melitta Aroma Signature DeLuxe och önskar köpa en så simpel del som locket till filterhållaren, men vad får man hemskickat för dyra pengar - jo en för stor del samt att man efter samtal med dem får reda på att den inns inte att köpa utan man måste köpa en hel filterhållare komplett! uscccch va dåligt!!!!!
Svårt att få kontakt per tel - bara tel svarade. Har Melitta problem, ring för förklaring på problemet. 073 - 653 1817
Går ej att få kontakt överhuvudtaget. Enda svaret är ”den du söker går ej att nå för närvarande”. Har försökt oräkneliga gånger och under lång tid. Har haft melittabryggRr under många år. Ångrar att jag ej valde ett annat märke när jag köpte en nu för några månader sedan. Kommer aldrig mer att köpa ngt från Melitta som inte vill ha ngn kundkontakt
inga kontaktuppgifter på hemsidan, ingen personligservice på telefon i en miljonkoncern, .....var är "noll stjärnor" knappen?
FINNS INGEN SUPPORT ATT TALA MED! EBDAST TELEFONSVARARE! Mycket dåligt!!! 👎🏾
Ladda upp bilder
(Maximal storlek: 20MB)
355 500 tkr
−4 100 tkr
-1.2%
Ja
Ja
17
Org.nr.
556023-1382
Juridiskt namn
Melitta Nordic AB
Parent company
Melitta Europa GmbH & Co KG
Moms nummer
SE556023138201
VD
John Alexander Keding
Registreringsdatum
1972-01-01
Bolagsform
Aktiebolag
SNI-bransch