Bolagsdata i samarbete med Dun & Bradstreet
Med verifierad affärsdata fattar du smartare beslut. Ta reda på hur.
Bolaget ska bedriva restaurangverksamhet och producera alkoholhaltiga drycker
| 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* | |
|---|---|---|---|
| Omsättning (tkr) | 14 626 | 10 389 | 185 |
| Rörelseresultat, EBIT (tkr) | -1 075 | -2 605 | -3 042 |
| Resultat efter finansnetto (tkr) | -1 176 | -2 705 | -3 058 |
| Årets resultat (tkr) | -1 176 | -2 705 | -3 058 |
| Summa tillgångar (tkr) | 4 660 | 5 146 | 4 161 |
| Antal anställda | 12 | 10 | 1 |
Undvik osäkra affärer – ta reda på företagets kreditvärdighet innan du går vidare. Bara 3 % av Sveriges aktiebolag har högsta kreditvärdighet.
Få tillgång till detaljerade kreditupplysningar som visar betalningsförmåga, riskklass, betalningshistorik och mycket mer. Perfekt för dig som:
Vad du får reda på:
Ta en kreditupplysning på detta företag
Prova Dun & Bradstreets kreditupplysningar gratis i 30 dagar| 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* | |
|---|---|---|---|
| Omsättning (tkr) | 14 626 | 10 389 | 185 |
| Rörelseresultat, EBIT (tkr) | -1 075 | -2 605 | -3 042 |
| Resultat efter finansnetto (tkr) | -1 176 | -2 705 | -3 058 |
| Årets resultat (tkr) | -1 176 | -2 705 | -3 058 |
| TILLGÅNGAR | 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* |
|---|---|---|---|
| Anläggningstillgångar (tkr) | 2 418 | 2 756 | 1 838 |
| Omsättningstillgångar (tkr) | 2 241 | 2 391 | 2 323 |
| Tillgångar (tkr) | 4 660 | 5 146 | 4 161 |
| SKULDER, EGET KAPITAL OCH AVSÄTTNINGAR | 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* |
|---|---|---|---|
| Eget kapital (tkr) | 97 | 1 273 | 978 |
| Obeskattade reserver (tkr) | |||
| Avsättningar (tkr) | |||
| Långfristiga skulder (tkr) | 2 000 | 2 000 | 2 000 |
| Kortfristiga skulder (tkr) | 2 562 | 1 873 | 1 182 |
| Skulder och eget kapital (tkr) | 4 660 | 5 146 | 4 161 |
| 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* | |
|---|---|---|---|
| Löner till styrelse & VD (tkr) | |||
| Varav tantiem till styrelse & VD (tkr) | |||
| Löner till övriga anställda (tkr) | |||
| Varav resultatlön till övriga anställda (tkr) | |||
| Sociala kostnader (tkr) | |||
| Utdelning till aktieägare (tkr) |
| 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* | |
|---|---|---|---|
| Antal anställda | 12 | 10 | 1 |
| Omsättning per anställd (tkr) | 1 219 | 1 039 | 185 |
| Personalkostnader per anställd (tkr) | |||
| Vinstmarginal | -7.3% | -25.1% | -1644.3% |
| Soliditet | 2.1% | 24.7% | 23.5% |
| Kassalikviditet | 69.7% | 104.2% | 189.8% |
Copper Club AB ingår i en koncern med 4 bolag. Koncernmoderbolag är Konceptgruppen Stockholm AB. Koncernstrukturen baseras på uppgifter från 2025-12.
Bolaget ska bedriva restaurangverksamhet och producera alkoholhaltiga drycker