Hitta.se

Grannar nära Galtabäck 31 i Varberg

I grannskapet hittar vi 9 personer över 16 år.
  • Galtabäck 31
    Edvin Hansson

     • 39 år

    Edvin Hansson flyttade in på Galtabäck 31 den 8 januari 2024

    Flyttade hit för 2 år sedan

    Jessica Raab

     • 39 år

    Jessica Raab flyttade in på Galtabäck 31 den 8 januari 2024

    Flyttade hit för 2 år sedan

    Marie Ringström

     • 60 år

    Marie Ringström flyttade in på Galtabäck 31 den 11 augusti 2021

    Flyttade hit för 5 år sedan

    Jonas Fredriksson

     • 62 år

    Jonas Fredriksson flyttade in på Galtabäck 31 den 11 augusti 2021

    Flyttade hit för 5 år sedan

    Ingela Holmdahl flyttade in på Galtabäck 31 den 25 juni 1998

    Flyttade hit för 28 år sedan

  • Galtabäcksvägen 22
    Claes Larsson

     • 21 år

    Claes Larsson flyttade in på Galtabäcksvägen 22 den 1 maj 2013

    Flyttade hit för 13 år sedan

    Håkan Larsson flyttade in på Galtabäcksvägen 22 den 1 maj 2013

    Flyttade hit för 13 år sedan

  • Galtabäcksvägen 20A
    Anders Olsson flyttade in på Galtabäcksvägen 20 den 1 februari 2007

    Flyttade hit för 19 år sedan

    Monica Olsson flyttade in på Galtabäcksvägen 20 den 1 februari 2007

    Flyttade hit för 19 år sedan