Josefin Hansson
38 årÅhus
Är du verkligen du? I snitt har 33% av svenskarna fått sina uppgifter läckta på nätet i år
I samarbete med SkimSafe erbjuder hitta.se ett tryggt skydd mot bedrägerier på nätet
Anna Josefin Hansson bor i ett hus i Åhus. Hon bor tillsammans med Karl Rydhög. Hennes födelsedag är den 12 augusti.
Mer information
Är du Anna Josefin Hansson
Om Josefin Hansson på Oxbärsvägen 8G
Josefin fyller 39 år om cirka 2 månader
Josefins födelsedag är den 12 augusti. Få en några dagar innan.
Anledningar att fira Josefin:
Födelsedag om 64 dagar (12 augusti)
Midsommarafton om 11 dagar (20 juni)
Ge Josefin någonting fint
Josefin bor tillsammans med Karl Rydhög
I huset på Oxbärsvägen 8G bor även Karl Rydhög.
Karl Rydhög firar sin 39-årsdag den 12 mars. Skicka en gåva till Karl Rydhög!
Mer information om Josefins bostad
Adresslarm
Få reda på om någon skriver sig på din adress – helt gratis!
Josefins tidigare adresser
Fordonsinnehav för Josefin
Enligt Biluppgifter.se äger Josefin inget fordon. Men det finns 1 fordon registrerat på adressen.
Vill du sälja din bil? Värdera din bil kostnadsfritt hos Biluppgifter.se.
Josefins lön och inkomster
38-åringar i Kristianstad tjänar 3 000 kr mindre än genomsnittet i Sverige. Med Lönekollen kan du få reda på hur mycket Josefin tjänar på sitt jobb och vilka övriga inkomster hon har.
Vill du veta vad Josefin tjänar?
Kristianstad vs. Sverige
Spara och placera för Josefin
Det är alltid viktigt att tänka på framtiden. Om Josefin börjar månadsspara 1000 kr per månad idag så kommer Hon få en extra pension på 4 000 kr i månaden om Hon går in i pension vid 67 års ålder, detta enligt pensionera.se.
Pension i Kristianstad
38-åringar i Kristianstad har en pension i snitt:
Räkna på ditt eget sparande till pensionen!
Varje persons förutsättningar att spara till pension är olika. Använd räknesnurran nedanför för att få en uppskattning på vad du kan få i extra pension. Uträkningarna presenteras av pensionera.se. Den årliga avkastningen i exemplet är 7% och att du går i pension vid 67 års ålder.

Vill du veta var Josefin jobbar?
Sök efter Josefin Hanssons profil på LinkedIn.
Om Josefins bostad på Oxbärsvägen 8G
Tomt på ca 6648 kvadratmeter
Tomten, YNGSJÖ 11:278, är större än andra tomter i området.
Se karta med tomtgränser och hur solen rör sig över fastigheten YNGSJÖ 11:278 vid olika klockslag och årstider.
Kolla om någon byggt för nära tomtgränsen.
Tomt/Fastighetsrapport med taxeringsuppgifter, detaljplans- och lagfartsinfo, översiktskarta, tomtkarta mm.
Bolån i Åhus - räkna på din boendekostnad
Genomsnittlig ränta föregående månad (apr 2025) för ett bolån med 2 års bunden ränta: 3.14%.
Räkna på ditt bolån!Bolåneränta du får hos oss är individuell och kan skilja sig från den genomsnittliga räntan. Din ränta baseras bland annat på storleken på ditt bolån, värdet på din bostad och hur stor del av dina bankaffärer du har hos oss.
Det här räkneexemplet visar den effektiva räntan för ett bolån. Den effektiva räntan är den totala årskostnaden för ditt bolån inklusive amortering, ränta och andra eventuella avgifter. För ett lån på 1 000 000 kronor är den effektiva räntan 3.19% (apr 2025).
Beräkningen är gjord utifrån konsumentverkets riktlinjer och baseras på en 2 år bunden ränta på 3.14% med lånets löptid på 50 år med rak amortering samt e-låneavi. Det totala beloppet som ska återbetalas är 1 786 308 kronor och den första avbetalningen är 4 283 kronor.
Boendemiljön kring Oxbärsvägen 8G
Oxbärsvägen 8 ligger i Kristianstad
I området kring Oxbärsvägen 8 bor många i villor och flerbostadshus som för det mesta är byggda på 1970- och 2010-talet.
I postnumret 296 39 har glada grannar vunnit totalt 156 997 kr*
Du kan också vinna tillsammans med dina grannar i ditt område.
Halva priset första månaden! 90 kr (ord. pris 180 kr). Köp din lott!Åldersgräns 18 år. Stödlinjen.se. *Vinstsumman avser vinster utdelat sedan 2005. Gäller t.o.m 31/12-2025
Restauranger
Lockas man av restaurangbesök finns Åmund Restaurang och Asien Restaurang Café i närheten.
Drönarfoton över Åhus
En drönare har flugit över Åhus och tagit drönarbilder med 360° helikopterperspektiv. Se bilder över Åhus eller kolla om ditt hus finns med.
Drönarkartan – se fler foton från ovan.
Bostadsmarknaden i området
Se fler objekt till salu i Åhus
Människorna i kvarteret runt Oxbärsvägen 8G
Vanliga intressen är lösa korsord eller sudoku, arbeta i trädgården, krukväxter, skattefrågor, värdepapper och värdepappersaffärer, privatekonomiska frågor, kungligheter, föreningsverksamhet, energisparande och golf.
Utforska livsstilarna i området i Livsstilskartan.
Livsstilskartan — utforska livsstilarna i området.
Kolla nya grannar nära Oxbärsvägen 8G
Få koll på alla nyinflyttade och grannar i grannskapet.
I området är medelinkomsten lägre
Här är medelinkomsten
Taxeringskalendern — se exakt vad grannar och kollegor tjänar.
Moderaterna är ovanligt starka i området
I valdistriktet röstar man borgerligt. Moderaterna får 108% fler röster än riksgenomsnittet. Moderaterna är största parti med 41.2% av rösterna.
Livsstilskartan visar mer om hur partierna ligger till i området.

I närheten av Oxbärsvägen 8G
Förskola & Skola i området
601 meter från adressen ligger Jollens förskola.
Matbutiker
Närmsta livsmedelsbutik är Coop Åhus på Järnvägsgatan 5.
Träning och fritid
För den träningsintresserade ligger närmsta träningsanläggning, Taiso - Body Mind Spirit, 10 cykelväg från adressen.
Friluftskartan – utforska naturen i området.