Helenas Blomsteratelje i Dorotea AB

Helenas Blomsteratelje i Dorotea AB

Försäljning av växter, frön och gödseliDorotea

·
Årsredovisningar VägbeskrivningRapportera

Interfloras vision är att få fler att älska blommor - och varandra. Det är det vi kallar The Flower Effect. Vi tror att det bästa sättet att visa känslor på är att skicka blommor. För att leendet hos den som får blommor är äkta. För att blommor kan förvandla ett rum. För att det doftar gott. För att man blir lycklig i själen av att ge.

Interflora AB är Sveriges ledande företag inom blomsterfackhandel och driver idag Interflora Blomsterförmedling genom interflora.se och cirka 600 fristående blomsterbutiker.

Bilder

Ladda upp bilder

(Maximal storlek: 20MB)

Finansiell info

Omsättning

1 168 tkr

Rörelseresultat

1 tkr

Vinstmarginal

0.1%

F-skatt

Ja

Momsregistrering

Ja

Antal anställda

1

Org.nr.

559441-0424

Juridiskt namn

Helenas Blomsteratelje i Dorotea AB

Moms nummer

SE559441042401

VD

Helena Therese Markusson

Registreringsdatum

2023-07-06

Bolagsform

Aktiebolag

SNI-bransch

47761·Specialiserad butikshandel med blommor och andra växter, frön och gödselmedel
Källor
Kontaktinformationen är regelbundet importerad från Skatteverkets register, Dun & Bradstreet, Value8 och Bolagsverket av hitta.se. Annan information har företaget själv möjligheten att registrera på sin sida.

Olika telefonformat

Branscher