Annons

Larssons Plåt Lidingö AB
Soliditet

MetallegoarbetenTillverkare av fritidsbåtariLidingö

3.0(1)
·
Årsredovisningar VägbeskrivningRapportera
Larssons Plåt Lidingö AB är verksam inom metallegoarbeten och hade totalt 9 anställda 2024. Antalet anställda har minskat med 1 person sedan 2023 då det jobbade 10 personer på företaget. Bolaget är ett aktiebolag som varit aktivt sedan 2010. Larssons Plåt Lidingö AB omsatte 9 069 000,00 kr senaste räkenskapsåret (2024).
3.0

1 omdömen

V
Viktor B.
för mer än ett år sedan

Kundmottagandet är positivt och trevligt. Tack. Däremot svajar det både vad gäller kvaliteten på utfört arbete som leveranstidpunkt. Prissättningen är svår att förstå. Ett mycket okomplicerat och snabbt arbete kan kosta nästan lika mycket som ett mera kvalificerat och tidskrävande. Som jag ser det finns brister i korrelationen mellan kundens förväntan, priset på utfört arbete och leveranstidens längd.

Fordon registrerade

Presenterat avBiluppgifter

Senaste införskaffat

Volkswagen Id.buzz Cargo PRO 4MOTIO
Volkswagen

Totalt antal

9 fordon
Visa alla

Bilder

Ladda upp bilder

(Maximal storlek: 20MB)

Finansiell info

Omsättning

9 069 tkr

Rörelseresultat

847 tkr

Vinstmarginal

9.3%

F-skatt

Ja

Momsregistrering

Ja

Antal anställda

9

Org.nr.

556803-6346

Juridiskt namn

Larssons Plåt Lidingö AB

Parent company

Larsson Lidingö AB

Moms nummer

SE556803634601

Registreringsdatum

2010-04-08

Bolagsform

Aktiebolag

SNI-bransch

25620·Metallegoarbeten
30120·Byggande av fritidsbåtar
43911·Takarbeten av plåt
Källor
Kontaktinformationen är regelbundet importerad från Skatteverkets register, Dun & Bradstreet, Value8 och Bolagsverket av hitta.se. Annan information har företaget själv möjligheten att registrera på sin sida.

Olika telefonformat

Branscher