Onlinegames Software Development 2005 AB
Soliditet

Bokhandlare onlineiKungsbacka

1.0(3)
·
Onlinegames Software Development 2005 AB är verksam inom postorderhandel och detaljhandel på internet med böcker och andra mediavaror. Bolaget är ett aktiebolag som varit aktivt sedan 2006. Onlinegames Software Development 2005 AB omsatte 110 000,00 kr senaste räkenskapsåret (2019).
1.0

3 omdömen

T
Tuva-Lena B.
för mer än ett år sedan

Som sagt bluff, begär betalt för produkt som ej levererats. Ingen orderbekräftelse, ingen faktura, ingen beställd produkt levererad men fyra månader senare kommer ett inkassokrav!? Sedan ges man inte tillfälle att kontakta dem! En stjärna i omdöme är en grov överdrift!

T
Tipsnyckel
för mer än ett år sedan

BLUFFBOLAG!! BESTÄLL INGET. SVARAR INTE PÅ MAIL ELLER TELEFON. ÖPPNAR OCH SVARAR INTE PÅ REK BREV. ANMÄLDA TILL ARN

A
Anonym
för mer än ett år sedan

Bluffbolag

Bilder

Ladda upp bilder

(Maximal storlek: 20MB)

Finansiell info

Omsättning

110 tkr

Rörelseresultat

−30 tkr

Vinstmarginal

-27.3%

F-skatt

Ja

Momsregistrering

Ja

Antal anställda

0

Org.nr.

556681-8950

Juridiskt namn

Onlinegames Software Development 2005 AB

Moms nummer

SE556681895001

Registreringsdatum

2006-12-19

Bolagsform

Aktiebolag

SNI-bransch

47913·Postorderhandel och detaljhandel på Internet med böcker och andra mediavaror
Källor
Kontaktinformationen är regelbundet importerad från Skatteverkets register, Dun & Bradstreet, Value8 och Bolagsverket av hitta.se. Annan information har företaget själv möjligheten att registrera på sin sida.

Branscher